Merhabalar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cece89
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cece89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Almanyadan yaziyorum, forumda yeniyim bende 2011 Corsa d kasa kullanicisiyim.

Aktif olmaniz dilegiyle.

Armıza hoşgeldiniz Cenk Bey. iyifikir

• Beğen
Tepkiler: cece89
Cenk bey aramıza hoşgeldiniz. Bulunduğunuz ülkedeki araç donanımlarıyla buradaki donanim farklarını gördüğünüz kadarıyla bize yazabilirmisiniz ?

Hoşgeldiniz Cenk bey.

• Beğen
Cenk bey aramıza hoşgeldiniz. Bulunduğunuz ülkedeki araç donanımlarıyla buradaki donanim farklarını gördüğünüz kadarıyla bize yazabilirmisiniz ?
Ben incelemiştim bir ara www.opel.de'yi.
TL bazında edition Türkiye ile aynı fiyattı. Tabi alım gücü farkı olunca Almanya'da bedava fiyata satılıyor.
İki paket vardı sanırım edition ve elite.
Edition pakete sınırsız donanım ekletebiliyorsunuz, afl far, sunroof, aklınıza ne gelirse. Konfigüratör'ün opsiyon ekleme sayfası o kadar uzundu ki, sonuna kadar gidecek vaktim olmadı :) .Bizdeki gibi edition pakete sıfır opsiyon, diğer paketlere de kuşa yem serper gibi 3-5 donanım opsiyonu vermiyorlar.Şimdi baktım astra j bitmiş doğal olarak. Astra K'da TL bazında bizden ucuz:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hasip
Hoşgeldiniz aramıza cenk hocam saygılar

• Beğen
Selam Hasip,

Tabii ki hangi model icin soruyorsun, acikcasi cok fazla farklilik gösteriyor.

Türkiyede bos paket dedigim araclari burada görmedim, adamlar bosun da bosunu yapmislar. Opelde sifir aldigin aracta güvenlik donanimlari haric teybi bile cikarmana izin veriyorlar artik, fiyat avantaji saglamak adina.

Ben buradaki araba piyasasini Türkiyedeki cep telefonu piyasasi gibi görüyorum. Sifir arac fiyatlari zaten tr ile yarisir ama arac 20.000 km yi gectikten sonra 35.000 € luk araclari 10.000 € ya alabiliyorsun.

Birde 300-500 € luk araclar var ki sorma gitsin :)

• Beğen
Tepkiler: Hasip
300-500 € fiyatlarındakı arabaları biliyorum. Hanımın abisi almanyada yaşıyor, bir tane corsası var :) Fiyatlar konusunda bize göre çok çok avantajlısınız. Donanım konusunda malum bizde donanımlar hep kısılarak geldiği için açıkcası full araçlara hasret kalıyoruz :) Örneğin sizdeki corsanın enjoy donanımıyla bizdeki corsaların enjoy donanımları mutlaka farklıdır diye düşünüyorum. Haksızmıyım ?

Hosgeldiniz cenk bey

Geri