merkezi kilit

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan burak_gt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 98 vectra b aracım 1 aya yakındır aracımın merkezi kiliti devrede değildi kumandanın pili bitti die düşündük neyse arkadaşın dükkanda pil taktık ancak araç gene merkezi kilit kitlemiyor kumanda işlem qörmüyor sanayide ustaya sordum dediki servise götürüp şifresini girdirmen gerek pil değiştiği için oda pahalı birşey demiş bana mantıksız geldi çünkü pil bu biticek her bittiğinde şifremi girilcek kumandadan merkezi kilitlememesindeki hikmet nedir bilen arkadaşlardan cevapları bekliyorum şimdiden teşekkürler

kumandanın tanıtılması lazım; bunun için servise gitmeye gerek yok; kontağı açıp kumandanın tuşlarına basarsanız algılıyor , forumda aratın nasıl yapıldığı var; peki anahtarı takınca kapıya takıp kilitleyince mekezi kilit çalışıyormuydu; eğer çalışmıyor ise sorun başka yerdedir....

anahtarla kapatmak istediğimde merkezi kilitleniyor sorun yok sorun sadece kumandadan kitlememesi

arkadaşlar yokmu yardımcı olcak arkadaşlar ya???

Halil arkadaşımızın dediği gibi kumandayı tanıttınızmı? eğer olmadıysa merkezi kilidin algılamasında yada kumandanın sinyal göndermesinde bi sorun vardır... sadece fikir :)

tanıttım hemen araca koşup ama olmadı üstad,ama şöyle bir durum var tak diye olmadı 1-2 kere araca binceğim zaman baktımki kapılar açık kalmış açıp kapama yapıodum düzeliodu yani önce tekleme filan yaptı sonra gitti zannettim pilden ama bilemiyorum

öle tekleme yaptığına göre kumanda bozulmuş olabilir

yani bence kumanda sisteminin elektroniğinde bir sorun var bu işten anlayan oto elektrikçisi çözer gibi geliyo bana

yedek diğer kumandası var ama onun pili tamamen bitik olmadı ona pil takıp denemek

Geri