Mersin'den merhaba.

Onuraldanbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle herkese merhaba. Mersin /Tarsus'tan onur ben.
1999-2004 opel astra sedan 1.6 almayi dusundugum icin foruma katildim. Bir kac baslik falan okudum artik alamasam da aranizda kalmayi dusunuyorum

Yeni evliyim. Ve belirttigim gibi astra almayi dusunuyorum. Maksimum 28.000 tl 'lik bir arac ariyorum.
Ama memnuniyet, kullanim , bakim olarak degerlendirmelerinize ihtiyacim var.
Simdiden tesekkurler. Iyi forumlar.

Merhaba gardaş

• Beğen
Tepkiler: Onuraldanbas
Oncelikle herkese merhaba. Mersin /Tarsus'tan onur ben.
1999-2004 opel astra sedan 1.6 almayi dusundugum icin foruma katildim. Bir kac baslik falan okudum artik alamasam da aranizda kalmayi dusunuyorum

Yeni evliyim. Ve belirttigim gibi astra almayi dusunuyorum. Maksimum 28.000 tl 'lik bir arac ariyorum.
Ama memnuniyet, kullanim , bakim olarak degerlendirmelerinize ihtiyacim var.
Simdiden tesekkurler. Iyi forumlar.

Merhabalar piyasa allak pullak olmasaydı size H kasa almanızı önerirdim. Beklemekte fayda var gibi görünüyor ancak piyasayada güvenilmiyor.

• Beğen
Hoş geldin Onur. İyi forumlar.

• Beğen
Merhabalar piyasa allak pullak olmasaydı size H kasa almanızı önerirdim. Beklemekte fayda var gibi görünüyor ancak piyasayada güvenilmiyor.
Merhaba hasip bey. Tesekkur ederim yaziniz icin. Simdi soyle bir durum var Faizler cok yuksek oldugu icin kimse kredi cekip araba alamiyor. Nakit cok az piyasada. Arac satanlarinda nakite ihtiyaci cok. Kimi arasak pazarlik yapilir diyor. Ben de bu firsattan yararlanip arac almayi dusunuyorum.

Geri