Mokka

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan theopel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize iyi günler corsa mı satıp mokka almak istiyorum 1,6 dizel otomatik sizce nasıl? Fikirlerinizi bekliyorum...

Dizel candır. Biraz bilinçli kullanımla hiç sorun yaşamaz müthiş zevk alırsınız hele hele yeni 1.6 lık canavarla asfaltı ağlatırsınız. Ekonomisi zaten tartışılmaz kesinlikle yeni nesil dizelleri tavsiye ederim

hem dizel hem otomatik pimi çekilmiş bomba

Arkadaşlar hepinize iyi günler corsa mı satıp mokka almak istiyorum 1,6 dizel otomatik sizce nasıl? Fikirlerinizi bekliyorum...
inanılmaz derecede güzel bir araç,2.el şahinin 15.000 tl olduğu ülkemizde verilen paranın her kuruşuna değeceğini düşünüyorum.şu an kullanıyorum ve kendimi NEOPLAN otobüsle seyahat ediyormuş gibi hissediyorum.ses yok,sarsıntı yok,konfor var,ncaptan alınan 5*96 lık başarı var.

inanılmaz derecede güzel bir araç,2.el şahinin 15.000 tl olduğu ülkemizde verilen paranın her kuruşuna değeceğini düşünüyorum.şu an kullanıyorum ve kendimi NEOPLAN otobüsle seyahat ediyormuş gibi hissediyorum.ses yok,sarsıntı yok,konfor var,ncaptan alınan 5*96 lık başarı var.

mokka opc 220 bg derken :) fotoları nerde aracın :)

Geri