Motor çalışırken marşa basmak.....

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili arkadaşlar bugün aracımı bu özelleşen muayene istasyonlarından birine muayeneye götürdüm. Muayene sırası bana geldiğinde aracı teslim ettiğimiz görevli araca biner binmez daha söylemeye kalmadan aracın marşına bastı. Sonrada bana aracın marş motoru bozuk garip ses çıkarıyor dedi. Bende araç çalışırken marşa basınca genelde öyle ses çıkar dedim. Ondan sonra binbir özür kem küm. Benimde acayip sinirlerim bozuldu. Ya insan önce aracı bir kontrol eder çalışıyormu diye neymiş ses duymamış. Bilen arkadaşlar cevap verirse memnun olurum şuan için bir sorun yok ama ilerde bir sorun çıkabilirmi? Veya ne tür zarar vermiş olabilir. Öğrenelim aydınlanalım...Teşekkürler

bi kereden bişi olmaz ;)
ama söylemeden geçemiicem: vay ayı oğlu ayının oğlu ayı:mad:

gerizekalının önde gidenini kim koymuş oraya, devir saatinden de mi belli olmuyor çalıştığı be adam

bi de bişi sorcam.
istanbul yolundan giderken migrosu geçince sağa dönüyoduk muayene ordaydı. şimdi de aynı yer ama sadece özelleşti mi? yoksa başka yerde mi? tek yer mi birden fazla yerde yapılıyo mu?

bi de bişi sorcam.
istanbul yolundan giderken migrosu geçince sağa dönüyoduk muayene ordaydı. şimdi de aynı yer ama sadece özelleşti mi? yoksa başka yerde mi? tek yer mi birden fazla yerde yapılıyo mu?
Evet söylediğin gibi muayene yine aynı yerde ve özelleşmedi. Ben şuan tatil için izmirde bulunuyorum ruhsata baktım muayene gelmiş dedim izmirde yaptırayım. Ama sağlam macera oldu adamlar işi çok sıkı tutuyorlar. Senin için rahat olsun ankarada yine eski sistem var ve yine aynı yerde.

bi de bişi sorcam.

Sanırım Varlık Mahallesiydi orası dimi?

ben 1,5 sene önce eski arabamı götürmüştüm, sadece aracın orasına burasına bakıp ''geç'' demişti...

bırkereden bırsey olmaz merak etme

ben o varlık mahallesindeki yerde nisan ayında yaptırmıştım eski arabayı. sabah 8:30du. 10 tane falan araba girdi sıradaydı, herkes motor çalışır durumda adım adım ilerleyerek camlar açık şekilde beklerken bir görevli sırayla "yangın tüpü - ilk yardım çantası - reflektör, var mı? " --> " var" --> "devam et ... nolu banko" . aynen bu şekilde oldu. ne bagajı açtı ne bişeye baktı. girdim sorduğu üç şeyin de var olduğunu söyledim geç dedi park ettim ilerde park yerine. sonra 20 dakikada da evrak işlerini halledip çıktım.

ben o varlık mahallesindeki yerde nisan ayında yaptırmıştım eski arabayı. sabah 8:30du. 10 tane falan araba girdi sıradaydı, herkes motor çalışır durumda adım adım ilerleyerek camlar açık şekilde beklerken bir görevli sırayla "yangın tüpü - ilk yardım çantası - reflektör, var mı? " --> " var" --> "devam et ... nolu banko" . aynen bu şekilde oldu. ne bagajı açtı ne bişeye baktı. girdim sorduğu üç şeyin de var olduğunu söyledim geç dedi park ettim ilerde park yerine. sonra 20 dakikada da evrak işlerini halledip çıktım.

var mıydı gerçekten? :D:D:D

Geri