Motor suyu sureklİ bİtİyor

asancak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar corsa 1,7 dtİ 2003 model daha yeni aldim araÇ surekli motor suyu bİtİyor motor suyunun icine bakiyorum yaĞ kariŞmamis acaba diyorum yaĞa mi karisiyor oda yok yaĞda temİz suda kaynama hava kabarciklari filanda yok hava yapmis desem cozemedim hortum uclari saĞlam akitma fİlanda yok ÇÖzemedİm

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar corsa 1,7 dtİ 2003 model daha yeni aldim araÇ surekli motor suyu bİtİyor motor suyunun icine bakiyorum yaĞ kariŞmamis acaba diyorum yaĞa mi karisiyor oda yok yaĞda temİz suda kaynama hava kabarciklari filanda yok hava yapmis desem cozemedim hortum uclari saĞlam akitma fİlanda yok ÇÖzemedİm

Yedek su deposunun etrafında kireç gibi izler varmı,
varsa yedek su deposuyla kapağını değiştir,
Aynı sorunu yaşadım haftada bir su ilave ediyordum,meğersem kapaktan kaçırıomuş

asancak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kirec gibi izler yok kardesim ama keske haftada bir koysam su gÜnde bİr koyuyorum obursu sabah yarim kaliyor su tekrar koyuyorum ya catlak var yada eksozdan mi gidiyor su cozemedim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aracı bir yere çek altına kağıt filan ser bakalım damlaya sızma var mı?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaloriferi kapalı kullanın bir kaç gün bakalım değişiyor mu ?

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç çalışırken gaza basınca beyaz duman atıyor mu?
Antifriz doldurup aracı çalıştırdıktan bir süre sonra altına baktınız mı?
Araç ısındıktan sonra kaputu açın buhar çıkan bir yer var mı?

Bu durumu çözene kadar çok dikkat edin, geri dönüşü olmayan hasarlara sebep olabilir

asancak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçı çalıştırıyorum gaza basınca siyah duman atıyor ve su sekılde arabayı koydugum yer duz herzamn kuru zemın cekıorum ınıyorum bakıom ıslaklık yok ama kurumus olabılır pecete olayını bı deneyım sureklı suyu kontrol edıyorum eksılınce koyuyorm gozum harerette dıkkat edıyorum onlara

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egsoz dumanıda yoksa o zaman mutlaka ya kalorifer borularından veya devirdaim hatta hortumlardan atıyordur başka açıklaması yok araç sizde biz ne dersek diyelim sonuçta onu tam inceleme olanağı sizin elinizde

asancak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar buyuk ıhtımalle ıcerde ısıtıcıyı acında oluyor cunku kacak buyuk olsa durdugu yerdede suyu bıter e yaga fılanda karısmıyor ıse gıt gel yaparken ısıtıcı acıyorum eskılıyor radyoter ve hortumlarında bı sıkınıtı olabilir cumartesı ustaya goturcem kartal sanayıde varmı bılıdgını opelcı ıyı bı usta ?