Motordan soğukken gelen tik tik ses

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Normalde 70 80 binde baski balata volant degisir ama sizinki temiz kullanilmis 110 bin baski balata volant icin iyi bir km

mustafabeyoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni baslamis acele etme ses artarsa attigim video gibi gosterirsin. Genelde ustalar arac kalsin motor sogukken bakalim derler sesi tam anlayabilmek icin. ilk marsta bi iki sn cirt sesi yapiyosa egzantirik dislisi diyebilirdim ama sizinki devamli geldigi icin muhtemelen volanttan gelen sestir km side gelmis zaten
Devam lı gelmiyor iste arada bir yapıyor 2 dakika içinde geçiyor.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: husooz

Kenan Bağcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler benim aracım da soğukken ilk çalıştırmada sesli çalışıyor. Isınınca genelde yapmıyor ve gayet normal çalışıyor. Benim aracımın zincir setini değiştiler 2 defa ama hiçbir işe yaramadı ve ben sesin kaynağını bulamadım. Opel odak servisine gittim bana bu ses normal dedi. Bende ona normalse neden bazen sesli bazen sessiz çalışıyor diye sordum bana arabayı stop ederken bazen dişliler açık bazen kapalı duruyor gibi pek anlamadığım bişey söyledi. Yani bu aracın sesi herhalde hiç düzelmeyecek. volant sesine benziyor ama bu sesin tespitini net olarak yapabilecek bir yer varmı acaba. Arabayı aldığımdan beri bu ses beni yaşlandırdı :)

• Beğen
Tepkiler: husooz

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Aracini bi sanzuman ustasina goster volanttan olup olmadiginin teshisini koysun bi ama volant oldugunu soyleme o ne diyecek bakalim