mrb lütfen yardım

AHMET_TURKMEN87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım şimdiden  herkese ilgi ve alakası için teşekkür ederim. 2011 1.6 cosmo aracımı yeni aldım renk siyah km 36000 forumu yeni buldum daha yeni buldum benim ilgimi çeken ve varsa bilgisi detaylı bilgi verebilecek arkadaşlar sizlerin önerilerinizi bekliyorum.

1. konu ayna aldı led uygulamasıydı onu hallettim.
2. kapı kollarına uygulanan led uygulaması bu konuda yardım istiyorum.
3. anahtardan bagaj açma işlemi için yardım. daha önce wv boraya yapmıştım.
4. aynaların anahtardan kapanıp açılması.

yardımlarınızı bekliyorum.
r

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: mrb lütfen yardım

Aramıza hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.

Kapı kollarına led uygulaması basit bir işlem, bende aracıma yaptırmıştım. Linkini bir inceleyin isterseniz.  http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=6971.0

Anahtardan bagaj açma işlemini forumumuzda onurody yapmıştı, onunda ilgili linki şu: http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4654.0

Aynalar için İstanbul Odak'ta kolay bir uygulama yapılmaktaydı fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 250 TL civarında idi fakat onu İzmir'de neresi yapar açıkçası bilmiyorum.

AHMET_TURKMEN87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BEN AYNALARI HALLETTİM KENDİM YAPTIM FOTO EKLERİM AYNLARIN ALTINA OPLE AMBLEMİ OLAN MERCEKLERİ KESİP OPEL ARMALARINI CIKARIP MERCEK YANSITTIM BENCE OLDU FALAT ŞU DIŞ KAPI KOLLARINA YAPILAN VAR BENDE ZATEN İÇERDE KIRMIZI AMBİYANS IŞIKLARI MEVCUT

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Doğru Cosmo'larda dediğiniz ışıklar mevcut.

Bu iki uygulama Odak İstanbul'da yapılıyor, orayı arayıp bilgi alabilirsiniz detaylarıyla ilgili.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee.Malesef izmirde bu uygulamaları  yapacak servis yok adamlar uğraşmıyorlar.İzmir'in neresinde oturuyorsun

AHMET_TURKMEN87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bornova ben ayna altındaki ışıkları hallettim kapı kollarındaki ler güzel duruyo buluşmalar oluyosa bende katılmak isterim daha önce babamda vw bora var onrdan forumdan arkadaşlarla toplanıyoduk güzel oluyodu

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anahtardan bagaj açma sedan araçlarda standart olarak geliyor.ne konuda yardım istiyorsunuz yardımcı olayim?

AHMET_TURKMEN87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım hatchback kapı acma ve kapama var başkada bi tuş yok daha önce vw bora ya yapmıştım kasa değiştirdim ve bi tuş ekledim elektronikciyim bende o şekilde çözdüm ama bunu kasasını acamadım bile

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody forumda var aratırsanız konusuda var bulabilirsiniz modifeyede arkadaş bir parçayla yapmıştı.