Mtec R1 Serisi mi - Philips Photon Xendrive mı

Hangi xenon kit ?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mtec' lerin normal balanslarıyla, R1 serisi ince balansları arasında sadece hacim ve incelik anlamında mı fark var ?
Bir de bu Philips xendrive hakkında bilgisi olan..?

- Mtec xenon (Normal, R1 serisi) : 400-450 TL arası.
- Philips Photon Xendrive : 330-360 TL arası.

Benim engin bilgi ve tectümbem tartışılır konu değil :D

İşin şakası bir yana konu hakkında kimseden yorum gelmemesi şaşırtıcı.

Benim engin bilgi ve tectümbem tartışılır konu değil :D

İşin şakası bir yana konu hakkında kimseden yorum gelmemesi şaşırtıcı.

Herkes uzman olmuş xenon konusunda ki, "ya bu ne diyo şimdi, iki saat cevap mı yazıyım" diyerek es geçiyo heralde :)

Philips'i ilk kez duyuyorum kalitesinden şüphem yok ama Mtec'den ucuz olduğunu tahmin ettiğim için Pilipis dedim :D

Merhabalar Fatih.Philips derken Philips üretimi olan Photon larımı söylüyorsun yoksa direk Philips lerimi?

Mtec gerçekten güzel bir marka garanti sistemide iyi işler.Eğer Philips se direk alacağın mtec e göre daha pahalıdır belki yada aynı rakamdadır.Ama photon marka philips üretimi olanların fiyatı daha uygun bence tercih edilebilir.

Edit: Photon xendrive mış evet..Bence tercih edilebilir yukarıda yazdıklarımı yineliyorum :)

Mtec daha çok kullanılan bir marka fiyat ve uygunluk açısından philips zaten diamond vision la kalitesini ispatladı xen drive bence fiyat pahalılığından dolayı tercih edilmiyor photon zaten philips in tescilli markası bence philips ;)

Geri