Muayene Öncesi...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ksk_corsa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracın muayenesi 6 Kasım Salı dolacaktı ben yarın 5 Kasım 14:30 a randevu aldım dedim ne olur ne olmaz bir gün öncesine alalım...
Olmazsa olmazlardan çift reflektörlü ilk yardım çantam, yangın tüpüm, egzoz emisyon gazı ölçümüm tamam... emniyet kemerleri çalışır durumda, farlar, stoplar, sinyaller sıkıntısız, araçta tadilat ekleme çıkarma vs. bir şey yok... lastik diş derinliklerim oldukça iyi 1.5 yıllık lastik var üzerinde, kaldı ki kış boyu kar lastiği kullandım)
şunu sakın unutma diyebileceğiniz bir şey var mı? heyecan yaptım :D

Afyon TuvTürk baya sıkıntı çıkarıyormuş saçma sapan şeylere ona çekiniyorum biraz... silecekler silerken tırt tırt tırt diye haifften takılıyor diye ağır kusur vermişler bir abimiz anlattı... şehir efsanesi mi ne bilmiyorum artık yarın göreceğiz :)

Arka emniyet kemerleri döşemelerin altında olmasın, sis lambası varsa onların da ayarlarına bakıyorlar.

Geçenlerde bende yaptırdım silecek konusunda sadece su motorunun çalışıp çalışmadığına bakıldı. İşin garip kısmı ise araç diğer kapıdan çıkana kadar bende araç içinde idim :) görevli arkadaş inmenize gerek yok siz yanda oturun dedi :)

Arka emniyet kemerleri döşemelerin altında olmasın, sis lambası varsa onların da ayarlarına bakıyorlar.

sis farım yok savaş abi, muayeneden sonra taktırmayı düşünüyorum ama kış ve sis yoğun geçiyor burda ihtiyaç gerçekten... emniyet kemerleri batmasın diye içeri ittirmiş olabilirim arkadakileri bi bakayım yarın :)

Geçenlerde bende yaptırdım silecek konusunda sadece su motorunun çalışıp çalışmadığına bakıldı. İşin garip kısmı ise araç diğer kapıdan çıkana kadar bende araç içinde idim :) görevli arkadaş inmenize gerek yok siz yanda oturun dedi :)

haha o da güzelmiş yahu :D

Fren konusunda arkadaşlar yapılan işlem o aracı çıkardıkları silindir sistem üzerinde araç belli bir hıza ulaşınca frenleme yapıyor ve karşısında değerleri gösteren bir pano var eğer panoda değerler düşük çıkarsa anında kaldın demektir.

far ayarı el freni ayarı xenon varsa söktür.

dedikleriniz sıkıntılardan sorunum yok gibi... inşallah sorunsuz geçeriz yarın testi :)

Ben de 9 Kasımda A kasayı götüreceğim.

Kusursuz geçtim :)

2 sene önce
-şanzımanda yağ kaçakları / Hafif Kusurlu
-motor no okunamıyor / Hafif Kusurlu
şeklinde geçmiş şimdi ise kusursuz :)

Geri