muayenede cam filmi söktüm

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar başıma gelmeyen kalmyor bu aralar neden mi meğersem ek-1 sayfam bitmiş yani muayene evrağım dolmuş tekrarda ruhast çıkarmam gerekmiş fakat bende onu bilmediğimden muayenede iğreti bi evrak ile yaptılar ama tüvtürkün verdiği evraklarda hafif kusurlu olarak geçirilen cam filmi trafikte ruhsat vermiyor tekrardan muayeneye gitmen gerekiyormuş bende o anda söktüm be artık akvaryum serisine katılmış bulunuyorum

dicek bir sey yok gecmis olsun Mustafa yeni cam filmi takarsin 2 yilligina..:D
bu arada takip ediyorum son zamanlarda dolasiyor kara bulutlar etrafinda cezaydi .evrakti,camdi,derken son olur insallah..

geçmiş olsun yeni yıla kötü başladın sen 600 lira bi ceza cam filmi söktürme falan inş. bu son olur :)

Mustafa abi zaten hatırladığım kadarıyla sökmeyi düşünüyordun filmleri yoksa yanlış mı hatırlıyorum :D

valla böyle olmuyor bişeyler yapmam gerekicek artık

lazerle mi ne yapıyorlarmış o film değil galiba peki buna polisler bişey diyorlar mı ??? git şu camı beyazlat gel falan mı diyolar :D

ben geçen cevirmeye girdim kemerım takılıydı zenon yok arac orj plaka 34 :D nerde olursan ol alıyorlar zaten
polisin bana dediği aynen suydu :D
birazdan mesaım bıtıcek elini cabuk tut dedı ,bende anlamadım memur bey dedım :D
filmleri dıyorum elini cabuk tut dedı ruhsatı aldı gıttı :D

ben geçen cevirmeye girdim kemerım takılıydı zenon yok arac orj plaka 34 :D nerde olursan ol alıyorlar zaten
polisin bana dediği aynen suydu :D
birazdan mesaım bıtıcek elini cabuk tut dedı ,bende anlamadım memur bey dedım :D
filmleri dıyorum elini cabuk tut dedı ruhsatı aldı gıttı :D

ilk çevirmede film söktürme gibi bi durum yok. Aklınızda olsun.

bana daha hıc fılmı sok dıen denk gelmedı

Geri