müzik tesisatı yaptırmak isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercan(ek)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese selamlar gelelim konumuza bende bi opel kullanıcısı olarak burdayım herkesin bilgisini paylaştığı yerde olmak güzel arkadaşlar eğer aracınıza güzel sistemler düşünüyosanız iyi ses istiyosanız bu konuyla hertürlü yardımcı olurum sıfırdan müzik sistemi veya elinizde olupta bağlanmayı bekleyen ses sistemleriniz varsa bu konuyla ilgili sizlere yardımcı olmaktan sevinirim.Tek ses sistemi yok aracın güzel görünmesi için herşey var..Bursa ve çevre illerdende olabilir konuyla ilgili bilgi almak isteyen olursa mesaj atması yeterli.. TEŞEKKÜRLER

orta seviyeli bir tesisat yapmak için ne kadar parayı gözden çıkarmamız gerekiyor?

Valla ben pioneer 5100ub teyp iki kompenent iki oval 1000 lik pioneer bass ve anfiye 1600 civarında para harcadım.

1000lirayı gözden çıkarmak gerek düşüğüde olur tabi.bazı insanlar ses bazılarıda desibel ister bunların arasında fark vardır sen dersinki ben gümgüm gezicem orta yollu sistem kurulur eğer dersinki benim gelişim 2 kmden duyulsun ne dinlediğim duyulsun dersen birazdaha maliyet çıkarır sana ama fazla aşmaz herşey istenilen hoparlörleri koymakta

inş yaza kadar burdayız geliceğin zaman haberleşiriz yardımcı oluruz her konuda

öncelikle herkese selamlar gelelim konumuza bende bi opel kullanıcısı olarak burdayım herkesin bilgisini paylaştığı yerde olmak güzel arkadaşlar eğer aracınıza güzel sistemler düşünüyosanız iyi ses istiyosanız bu konuyla hertürlü yardımcı olurum sıfırdan müzik sistemi veya elinizde olupta bağlanmayı bekleyen ses sistemleriniz varsa bu konuyla ilgili sizlere yardımcı olmaktan sevinirim.Tek ses sistemi yok aracın güzel görünmesi için herşey var..Bursa ve çevre illerdende olabilir konuyla ilgili bilgi almak isteyen olursa mesaj atması yeterli.. TEŞEKKÜRLER
öncelikle kendını tanıtman lazım ercan uye arşivıne yoksa konun kılıtlenecektir forum kuralli;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri