nasıl kurmam e yapmam gerek

aslanbey58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused::confused:slm arkadaşlar benim elimde

1 adet poineerr 904 anfi
1 adet 1400w cift bobin poineer subwoofer
1 çift 600w poineer oval kolonlar
1 çift ts-s20 tweeter
1 adet poineer usb li cd çalar teyip war

bu tesisat nasıl olur anfiyi nasıl baglamam gerek basını falan ayarlamam için bana bi yardımcı olursanız sevinirim :confused::confused:

904 eski ma iyi bir model.
sağlamsa bu sistemi besler.
amfiyi nasıl bağlaman gerek ve ayarlar konusunu burdan anlatmak pek kolay değil.montajı kendin mi yapacaksın?bu soruları sorduğuna göre kendin yapmamalısın diyorum.araçta elektrik bağlantısı işlemi pek tecrübesiz kullanıcılara göre birşey değil.

bu arada:
Forum Kurallarımız

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Geri