Navigasyon yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan vectra9
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vectra9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar aracıma navigasyon cihazı almaya karar verdim fiyat olarak max. 200- 250 tl ye önerebileceğiniz model marka varmı ankarada nerelere bakmalıyım yada nerde bulabilirim eğer alan arkadaşlar varsa fiyat hakkındada bilgi verirlerse sevinirim

mavi bilgisayar patlamasaydı 200 tl ye super alet vardı :( bende alıcaktım tam

next ye-g708 almıştın geçen ay mavi bilgisayardan babalar günü kanpanyası vardı 330 tl ye geldi bana cihaz üzerindeki harita şuan tr deki en güncel harita olan igo8 2009/02 haritası ve üstelik 2013 yılına kadar ücretsiz harita güncellemesi var bende tomtom - garmin gibi markalar arasında çok kaldım ama en son nexte karar kıldım bence rakamını biraz yükselt ve nexti incele internette şikayet almamış ve tavsiye edilen bir marka şunuda sakın unutmayın navigasyonda en önemli özellik içinde yüklü olan haritadır ve biraz araştırma yaparsan tr için en kullanışlı haritanın başarsoft igo olduğunu görürsün ayrıca next 2. bir yazılımıda kullanmaya izin veren bir cihaz bu özellik çoğu markada yok yani isterseniz başka bir harita daha cihazda hafıza kartı yardımıyla kullanabilirsiniz

o paraya pirana markası var ama ne kadar iyi bilmiyorum

Navigasyon budur gerisi yalan!

otnexyeg708.jpg

NEXT YE-G 708 (4.3” LCD, FotoNav, 2013 yılına kadar ücretsiz harita güncelleme ,16GB SDHC Desteği, iGO8.3, FM Verici, Multimedya,…)

Bundan arkadaş aldı. memnun değil. denemek için aldığımda.
Kumkapıdan K.çekmeceye ayarladım. Sahil yolundan gitmek isterken. Her yol ayrımında E5 yönlendirme yaptı. Yani yolu sürekli uzatma peşindeydi. yolu bilmeyen biri için, dümdüz sahil yolunu bırakıp E5 e dalmak içten bile değil.
Bu kadar saçma bişe olamaz! Sahil yolundayım ayarlıyorum. Bana sahili bırak çık E 5 diyor.:kop:

Arkadaş, Buradan Ç.kale giderkende ahynı haltı yemiş.

ayarlar içerisinde EN KISA yol, EN HIZLI yol secenekleri var
ayriyeten yaya,scuter,motorsiklet,kamyonet,ve otomobil secenekleri var bunlar yanlış ayarlı ise farklı yol güzerğahından götürür.
buna dikkat etmek gerekir.

Bundan arkadaş aldı. memnun değil. denemek için aldığımda.
Kumkapıdan K.çekmeceye ayarladım. Sahil yolundan gitmek isterken. Her yol ayrımında E5 yönlendirme yaptı. Yani yolu sürekli uzatma peşindeydi. yolu bilmeyen biri için, dümdüz sahil yolunu bırakıp E5 e dalmak içten bile değil.
Bu kadar saçma bişe olamaz! Sahil yolundayım ayarlıyorum. Bana sahili bırak çık E 5 diyor.:kop:

Arkadaş, Buradan Ç.kale giderkende ahynı haltı yemiş.

iLHAN ABİ BENDEN ÖNCE DAVRANMIŞ AYNI CİHAZI KULLANIYORUM VE HİÇ BİR SIKINTIM YOK SİZİN ARAKADAŞINIZIN CİHAZINDAKİ ROTA PLANLAMA AYARLARINDA SIKINTA VAR KESİN BENCE AYARLARINI BİR GÖZDEN GEÇİRİN ŞUAN PİYASADAKİ EN SAĞLIKLI HARİTA NEXTE YÜKLÜ HATIRLATIRIM VE ROTA PLANLAMASINDA EKONOMİK OLANI KULLANIYORUM EKONOMİK PLANLAMA İSE EN HIZLI VE EN KISA YOL KARIŞIMINDAN YAPTIĞI BİR GÜZERGAH OLUYOR ( BU ARADA CAPSLOCK AÇIK KALMIŞ KUSURA BAKMAYIN BÜYÜK HARF KULLANDIM )

Son düzenleme:
mio nun da düşük fiatlı modelleri var ama harita güncelleme problemi var. bende var halen 2008.1 aya ait harita kullanıyorum

Geri