Navitech dtv 7500 tv

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan murat20
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

murat20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese slm arkadaşlar arkadaşlar öğrenmek istediğim bir kaç şey var yardımcı olursanız sevinirim öncelikle arabam opel astra hb 1999 ben bu araca ses ve görüntü sistemi takmak istiyorum opelin kendi teyp ni çıkartıp
NAVİTECH DTV 7500 TV BT DVD CD USB SD İNDASH yeni takacağım oto teyp de bazı bağlantılar var mesele ( pembe lamba girişi ) (kahverengi el freni ) (mavi anten gücü ) (turuncu geri vites ) yazıyor bunlar kullanma klavuzunda yazıyor bağlantı şemasında vede arabadaki teyp yerinden çıkartacağım bunların arkasındaki sokette hoparlör ve elektirik bağlantı sını bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden yardımlarınız için çok tşk ederim:bir:

çıkaracağın orjinal ünitenin de üzerinde şema mevcut

hiç sökmediğim için bilmiyordum orjinal teyp tamm sıra bunda NAVİTECH DTV 7500 TV BT DVD CD USB SD İNDASH yeni takacağım oto teyp de bazı bağlantılar var mesele ( pembe lamba girişi ) (kahverengi el freni ) (mavi anten gücü ) (turuncu geri vites bunların anlamları ne onu tam olarak anlamış deyilim

ekranlı ünitelerde araç hareket halinde olduğunda ekran çalışmaz.bunu sağlayan da el frenine yapılan bağlantıdır.bu kabloyu şaseye bağlarsan her durumda ekran çalışır.
mavi kablo otomatik anten kullanımı için yapılmıştır.her araçta olmaz.
geri vites kablosu geri görüş kamerası kullanımı için gerekli.
sendeki araç için bu bağlantıların hiçbirini kullanmayacaksın.güç ve ses bağlantıları yeterli olacaktır.

eyvallah kardeşim çok sağol otomatik anten koblosu bildiğim kadarıyla anfi rem bağlantısıda yapılabiliyor teyp açtığımızda anfi de devreye giriyor doğrumudur

bunu atlamışın peki bu ne ( pembe lamba girişi ) diyerleri tamam

eyvallah kardeşim çok sağol otomatik anten koblosu bildiğim kadarıyla anfi rem bağlantısıda yapılabiliyor teyp açtığımızda anfi de devreye giriyor doğrumudur
evet kullanabilirsin amfi tetikleyici olarak.ancak onun için ayrıca çıkış da olabiliyor.
pembe olan kablodaki bağlantıyı anlayamadım.şemaya ve kitapçıpına bakmak lazım.

Geri