Navitech marka teyp ?? (CDT - 6800 UDT)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patriot1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu teyp iyi midir? Fiyatı makul olduğu için düşünmeye başladım.270 TL

Navitech marka nasıldır, kullanan var mı aramızda?

Her şeyi destekliyor ortasında 3' ekran , dvd,vcd,usb,aux vs vs.

4X50 W Ses gücü

LİNK:

http://www.navitech.com.tr/index.php?mid=4&id=35&cont=41

Bende var kullaniyorum ancak ben ikinci teyp olarak yada daha dogrusu tv alci ve dvd player olarak kullaniyorum. Ben memnunum ama bu olaylarda tatmin seviyesi ve beklentiler cok onemli.

Bende var kullaniyorum ancak ben ikinci teyp olarak yada daha dogrusu tv alci ve dvd player olarak kullaniyorum. Ben memnunum ama bu olaylarda tatmin seviyesi ve beklentiler cok onemli.

Teşekkürler abi ,öyle büyük bi tesisat kurma gibi bi düşüncem yok sadece hoparlörleri de değiştirip temiz ses almak istiyorum.

İşimi görür mü?

Teşekkürler abi ,öyle büyük bi tesisat kurma gibi bi düşüncem yok sadece hoparlörleri de değiştirip temiz ses almak istiyorum.

İşimi görür mü?

Diyorum ya tatmin meselesi ben memnunum bence isini gorur.:rolleyes:;)

Kullananlar daha iyi bilir performansını...YUMATU gibi bişey buda dışardan çin felan gelip burada etiketleniyor sanırım yoksa navitech diye bir marka yok.. Double Din bakarken araştırmıştım.

Bende navitech 6900 var ve gerçekten güzel bir ürün tavsiye ederim arabadada şık duruyor fiyatına gelince çok ii fiyata bullmuşsun ben 300 tl den aşagıya görememiştim .

Geri