Necvox 9806hd 2004 vectra c montaji ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan parryossa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

parryossa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar necvox 9806hd opel için özel üretim olan dvd navigasyon cihazını 2004 vectra c araca montajını yaptırdım.Ancak direksiyo kumandası devre dışı kaldı .Ayrıca teyp sorunsuz çalışmasına rağmen tuşların ışıkları yanmıyor.Acaba diyorum istanbulda bunun montajını tam anlamıyla yapabilecek bildiğiniz bir usta ,firma vs var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

Ekli dosyalar

• NECVOX-OPEL-DVA-9806HD-TV-ANTEN-HEDIYELI__24576150_0.webp
    NECVOX-OPEL-DVA-9806HD-TV-ANTEN-HEDIYELI__24576150_0.webp
    11.9 KB · Görüntüleme: 174
2004 arka soketi farklı nasıl yaptın orj sokette olduysa direk calışır fonksiyonlarıoda kullanırsın araya aparat konularak yaptıysan biraz uğraşman gerekli ankarada olsan yardımcı olurdum

vectraya nasıl uydurdunuz çıkıntı olmadımı o teyp astraya göre biliyroum ben

valla çok az bir çıkıntı oluyor ancak göğüse daha hoş bir hava katıyor.yani sanki orjinal gibi duruyor.Bu arada teybin performaqnsı çok güzel bir kaç tesisatçı bunu sat .normal bir dabıl al.çerçeve ile montaj yap dedi ama teybe kıyamadım..ancak su an sorun yeyp düzgün çalışmasına rağmen tuşlardki ışıklar biri hariç yanmıyor.bir direksiyon kumandasını tanıtamadım.

dvd aracın tesisatı üzerinden yani artı elektirikten harici hat bağlandımı bende tv anteni bağlatırken dvd cıkışından deyilde soketle dvd birleşen soketin arac tesisatından elektirik verdik dvd calıştı ama ne hikmetse dijital klima calışmadı elektiriği dvd arka soketinden aldık sıkıntı düzeldi arac dijital klimalı ise klima tuşlarını yerinden komle cıkar arkasında mavi ve siyah soketler var yerinden cıkar ondan sonra dvd calıştır bakalım sıkıntı olacakmı kendin bağlamamışındır herhalde cihazlar cok sağlam aman şase yaptırma dvd yakarsın bilen birine yaptır.bendede orjinal cd 30 da parazit vardı dvd taktım hala devam ediyor onunla uğraşıyorum dediğim gibi ankarada bu cihazların servisi var olmazsa sorayım actığım konuda telefon numarasıda yazmıştım yakup isminde bir usta vectra nın ne hikmetse tesisatından anlayan yok abi bu araclarda sıkıntı yaşanmadığı için pek anlamıyoruz diyorlar neyse deneme yanılma yoluyla halletmeye calışacağız

vectraya nasıl uydurdunuz çıkıntı olmadımı o teyp astraya göre biliyroum ben
biraz üst orta ve alt ortada cıkıntı oluyor üst orta cıkıntı bizde biliyorsun cıta var bundan dolayı bu üst cıkıntı cıtayla kayboluyor ama alt cıkıntı cok az belli oluyor köşeler tam silme boydan oturuyor yani sıkıntı yok anlayacağın orjinalinin aynısı oluyor

bende vectra aracıma Necvox DVA 9690 geri görüş kamerası ile birlikte taktırdım, gayet de güzel oldu ve aracımın iç havasını değiştirdi.

Ekli dosyalar

• 05122008368.webp
    05122008368.webp
    45.3 KB · Görüntüleme: 93
bende aracıma bundan taktırmayı düşünüyorum ama ankara da nerde taktırabilirim herşey düzgün çalışacak şekilde bilgisi olan varmı acaba ? birde en ucuza 1400 e bulunuyor galiba necvox 9806hd daha ucuza varmıdır acaba ?

Geri