Necvox Çerçeve

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Leadri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Leadri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar Elimde Necvox un Wv uyumlu Navigasyon var Opel vectra C aracıma Çerceve bulabilirmiyim ? uygun olurmu
Navigason aşağıdaki resimdeki gibi
necvox-1.jpg

Son düzenleme:
Eğer orjinal teybin ölçüsüyle uyuyorsa muhtemelen sadece çerçeve takılarak aracın üzerine oturtulabilir. Bende 2004 elegance aracımızdaki orjinal cd changer'li ve kaset çalarlı teybi söküp yerine normal bir pioneer teyp taktım. Önceki aracımızda kullandığım corsa c teyp çerçevesi birebir uyum sağladı. Sizde corsa c, combo, vectra c teyp çerçevesi alıp kullanabilirsiniz.

EDİT; Benim kullandığım ürün ilandaki resmin birebir aynısı;

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/opel-corsa-c-x01-11-2000-10-teyp-cercevesi-84249785

Böyle bişey alınıp o siyah olan eşya gözü çıkarılarak kullanılabilir. Ama corsa için olduğundan gri tonu tutmayacaktır. Ben siyah karbon kaplayarak kullandım.

dediğin teyp çerçeveleri kenarları köşeli bendeki cihazın kenarları oval ondan sıkıntı cıkabılır

Bunlardan başka teyp çerçevesi görmedim ben. Olacağını da sanmıyorum. Yuvarlak kısımlar çerçevenin içine oturmaz mı?

Ben yarın bi çerçeve alıp deneyeyim bu konuya yazarım

Cihaz oturdu ama yandaki düğmeler engellıyor sanayideki arkadas bu 4 lü flasör lerden felan almamı söyledi onları oval biçimde keseceğiz ozaman tam oturacak bu boş kapaklardan nerden temin edebilirim teyibin yanındaki kapatlardan

Geri