Necvox double din ve vectra c soket uyumsuzluğu yardım

parryossa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2004 vectra c aracım için necvox double din aldım .ancak soket uyumsuzluğu ortaya çıktı firmayı aradım yetkililer bana necvoxtaki soketin 2006 ve sınrası antara meriva corsa d ve asrta uyumlu olduğunu sölediler .benim öğrenmek istediğim acaba soket uyumsuzluğunu ortadan kaldıracak bir ara soket bulabilrmiym.. ya da çıkma bir astra soketi alıp vectradaki soketin yerinemi monte etsem..arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..
not: bu durumu bilipte ara soket hazırlayanlardan soketi satın alabilirim

Ekli dosyalar

• ANTARA-OPEL-NAVIGASYON-MULTIMEDYA-NECVOX-DVA-9806HD_54484_medium.webp
    ANTARA-OPEL-NAVIGASYON-MULTIMEDYA-NECVOX-DVA-9806HD_54484_medium.webp
    4.1 KB · Görüntüleme: 210
ilk olarak üye arşivi bölümünde tanıtım yapmalısınız,
ikinci olarak ta bence mantıklı olan orjinal soketi sökmeden, kabloları soketin az gerisinden sıyırarak bulacağınız uyumlu bir soketi monte etmek olur, bu şekilde hem eski soket durur, hemde yeni soket sorunsuzca kullanılabilir... ara soket bulabileceğinizi hiç sanmam...

soket şekilleri nasıl, ne gibi bir uyumsuzluk var?

ürünü size satarken 2004 2006 uyum farkı konusunda uyardılarmı?

eğerr uyarmadıalrsa iade ediyorum diyin onlar napıp edip soketi uydurur yasal haklar hep sizin lehinizedir merak etmeyin

valla arkadaslar herhangi br şekilde uyarmadılar.ardahanda bulunduğum içn internet üzerinden aldım .navgasyon ve tv anten kurulumunu yaptım.en son iş soketi takıp çalıştırmaya geldiki bendeki aracın soket cdr 2005 uyumlu aletin soket cd 30 uyumlu..işin aslı yabancı sitelerde dönüştürücü soketler satılıyo.bizde ise ne hikmetse firma yetkililerinin dünyadan haberi yok.daha öncede dediğim gibi ardahanda olunca birsey uydurmakta imkansız..en azından bi tane astra corsa vs 2006 ve üstü çıkma soket bile bulsam hallederi.m diye düşünüyorum

abi o soketle kesinlikle calışmaz tel vereyim bu vereceğim kişilerle hiç bir alakam yok( melodi kardeşler 0312 3434838 ) yerleri ankarada ara bakalım necvox servisi ve satıcısı

kardeş teşekkür ediyorum bir arayayım bakalım..insallah bir sonuc elde ederiz yoksa sıyırcaz bütün kabloları

valla arkadaslar herhangi br şekilde uyarmadılar.ardahanda bulunduğum içn internet üzerinden aldım .navgasyon ve tv anten kurulumunu yaptım.en son iş soketi takıp çalıştırmaya geldiki bendeki aracın soket cdr 2005 uyumlu aletin soket cd 30 uyumlu..işin aslı yabancı sitelerde dönüştürücü soketler satılıyo.bizde ise ne hikmetse firma yetkililerinin dünyadan haberi yok.daha öncede dediğim gibi ardahanda olunca birsey uydurmakta imkansız..en azından bi tane astra corsa vs 2006 ve üstü çıkma soket bile bulsam hallederi.m diye düşünüyorum

soketleri kesmeden önce bence satan kişiyi biraz sıkştır. özellikle ebaydan bulursan linkini gönder senin için alsınlar.

soketleri kesmeden önce bence satan kişiyi biraz sıkştır. özellikle ebaydan bulursan linkini gönder senin için alsınlar.
keşke öyle yapsalar ama sadece canını sıkmakla kalır,
ilgilenmedikleri gibi, birde ters ters konuşup insanın moralini bozarlar...

Oncelikle araciniz teybi ISO soket kullaniyor, dediginiz cihazlar ise fakra tipi baglanti kullandiklarindan size asagidaki linkte verilen ceviriciyi kullanacksiniz

http://cgi.ebay.de/Opel-Radioadapte...iewItemQQptZKabel_Stecker?hash=item20b078d82c

TR de satiliyor ancak link vs veremiyorum, forumunuzda bu tur davranislar ticari goruluyor google arastirmasi yapin bulursunuz :(

Geri