NECVOX DVA-9806HD yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan natsi2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

natsi2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar NECVOX DVA-9806HD aldım internet ten fakat soket oluyor araca fakat direksiyon kumandası çalışmıyor içinde birde kare bi kutu var o ne işe yarıyor 2 tane kablo ile baglıtmuş kablo lar kopmuş bilgisi olan bi arkadaş varmı

direksiyon kumandalarını çalıştırıyor o kutudaki bağlantılar.resim koyarsan bendeki modele bakıp yardımcı olabilirim

ok bu kutu direksiyon kumandasına ait.
kutudaki girişe ait soket de duruyor mu? o soket varsa onu kutuya bağladıktan sonra kesilen kabloları yeniden bağlamalısın.kesik kabloların karşılıklarını bulabiliyor musun?

evet soket de duruyor ama karşılıkları hangisi onları bulamıyorum biri beyaz olan öteki hangisi

bendeki cihazdan farklı bağlantıların var.daha fazla soket ve çıkış var benim kullandığım cihazda.
aslında sendeki kabloların da üzerinde hangi bağlantıya ait olduğu yazar.cihazın arkasında da bağlantı şeması varsa kullanabilirsin.
yine de bağlantıları kendin bulamıyorsan bir oto elektronikçiden yardım alabilirsin.onlar için çok zor olmayacaktır işlem.

direksiyon kumandasına ait kutuya 2 kablo mu gidiyor sadece

hayır.soketle bağlı ve şu an hatırlamıyorum ama baya adet kablo var üzerinde :)

bendeki cihaza 2 tane kablo gözüküyor diyerleri boş normal mi

hayır.5-6 adet kablo olmalı.ve ordan çıkan kablolar siyah renkli büyük ana sokete gitmeli.

Geri