necvox platinium 1033 yazılımı

lion6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar astra j aracımda takılı olan necvox platinium 1033 cihaz yaklaşık 1 ay önce açılış logosunda takılı kalıp açılmadı opel logosu geliyor ve öylece kalıyor sadece radyo dinleye biliyorum servisine götürdüm bana yazılım atmayı deneyeceklerini ve açılmazsa söküp tamire yollayacaklarını söylediler cihaz yazılım atınca düzeldi ve bir problem kalmadı  2 gün önce tekrar aynı problemle karşılaştım fakat servise gidemiyorum bulunduğum yere yaklaşık 2 saatlik bir yol var yazılımı bulup kendim  denemek istiyorum  yazılımı nerden bulabilirim veya bulmam mümkünmüdür .  teşekkürler   :huh:

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Cvp: necvox platinium 1033 yazılımı

Kırmızı temayı bi denesenize. Orijinalin aynısı artısı kapı açık uyarıları. Arkadaşlar tema diyorlar ama tema adı altında yapılan paylaşımlar aslinda yazılım bana göre. Ben farklı bir tema yükledim tema dediğiniz şey simgeleri arkaplanı falan degistirir. Bunda hersey bambaşka oldu ve sanki cihaz biraz hizlandi.

lion6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omero' Alıntı:
Kırmızı temayı bi denesenize. Orijinalin aynısı artısı kapı açık uyarıları. Arkadaşlar tema diyorlar ama tema adı altında yapılan paylaşımlar aslinda yazılım bana göre. Ben farklı bir tema yükledim tema dediğiniz şey simgeleri arkaplanı falan degistirir. Bunda hersey bambaşka oldu ve sanki cihaz biraz hizlandi.

eyvallah arkadaşım dediğin gibi denedim ve problem düzeldi teşekkür ederim

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et

Rica ederim...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et

lion6' Alıntı:
omero' Alıntı:

eyvallah arkadaşım dediğin gibi denedim ve problem düzeldi teşekkür ederim
Rica ederim...

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam bu tarz yazılımlar servis dışı bırakır bilginize :D sorun yazılımsal belliki ama serviste bu tema ile karşılaşırlarsa cihazınızın garantiden çıktığını söyleyeceklerdir çünkü bu temalar illegal bir yazılım necwox şu ana kadar herangibir güncelleme yada tema çıkarmadı malesef :S