NEFES filmini izleyenler

opelciler olarak sivil bir yapılanma olduğumuzu göstererek her türlü siyasi söylem ve söyleyicilerine inat bu filmi izleyerek TAÇLANDIRALIM ve Gerek uluuslararası gerekse ulusal siyasete karşı DİMDİK ayakta olduğumuzu gösterelim.

O dağlarda her türlü zor şartlarda mücadele vermiş şehit olmuş onurlu askerimiz ve hertürlü sivil üniformalı insanımızın mücadelesi maalesef boşunaymış. bakın bugün resmen PKK militanı olanlar elini kolunu sallayarak devlet güvencesi altında sınırdan geçip geliyorlar.

Artık dağda karınlarını doyuramıyorlar DTP saflarına katılıp bizim vergilerimizle maaş ev araba ve imtiyaz alacaklar. bir kısmını ameliyatla yeni kimliklerle kamu kurumlarında beslemeye devam edecekler.

Senin askerin alnından vurulmuş, yuvası dağılmış, ocağına ateş düşmüş hükümetin umurundamı soruyorum sizlere?????

Amaç ortada zaten artık dağda faaliyete geçemiyolar, F-16 ve cobralar bomba manyağı yaptı ş........'leri . E destekçileride helikopter veremiyorlar yada uçak. Şimdi bunlar bir güzel girdi içeri. Biraz dinlenir insan kılığına girerler. Sonra siyasete girecekler . Bundan eminim. Sınırdan gelenler grubun kalifiye diye tabir edilen,kafası her türlü pisliğe çalışan elemanları.

Harika bir film.. aslında filmden öte yıllardır yaşanan acı gerçeğin bir belgeseli...

NEFES tüz zamanların gişe rekorunu kırmalı ki birileri bişeylerin farkına varmalı...!!!

Film güzel ona hiç bi sözüm yok da bu filmi izleyerek memleket de kurtarılmaz...!! Kimsenin de dikkati çekilmez...Bunu yapmak istiyorsak başka yöntemleri var...! Ama şu bi gerçek ki böyle giderse bizim de nefesimiz tükenecek... :mad:

bende izledim bu pazar sadece sunu soyluyim bu milleti bolenlerin kardesi kardese vurduranlarin allah cezasini versin aglatio bu film adami ama cok yazikki hala bi care bulunamiyo adam vatanini inkar ediyo baska bayrak istiyo ama o bayragi bu vatanin ustune degil kuzey iraga cekin ve defolun gidin diyorum

ya bende ızledım ama o tegmenın alnından vurulusundan sonra dayanamadım cıktım... cok duygulandım... ondan sonra ne oluyor anlatabılırmısınız bıraz... bıtıyormu ondan sonra

Amaç ortada zaten artık dağda faaliyete geçemiyolar, F-16 ve cobralar bomba manyağı yaptı ş........'leri . E destekçileride helikopter veremiyorlar yada uçak. Şimdi bunlar bir güzel girdi içeri. Biraz dinlenir insan kılığına girerler. Sonra siyasete girecekler . Bundan eminim. Sınırdan gelenler grubun kalifiye diye tabir edilen,kafası her türlü pisliğe çalışan elemanları.
o biraz zor.bu şerefsizlerin hepsinin kanına işlemiş hayvanlık.hepsi maymundan 5 dakka önce doğmuş bu şerefsizlerin.

o biraz zor.bu şerefsizlerin hepsinin kanına işlemiş hayvanlık.hepsi maymundan 5 dakka önce doğmuş bu şerefsizlerin.

Aynen öyle...Yüzlerinde nur yok, domuz gibi yaşıyorlar...! Hatta yaşadıkları yerlere domuzu bağlasan durmaz...!! Allah'ın yarattığı kul, rabbim affetsin ama bunlar insansa ben başka bişeyim...Zaten vatan haini asla insan olamaz...İnsan olan ihanet etmez, ekmeğini yediği eli ısırmaya kalkmaz...! Köpek bile ekmek yediği yerde havlamaz, bunlar ondan beter...! Bu kadar canın bedelini bu dünyada olmasa da elbet öbür dünyada misliyle ödeyecekler...Ama bunu bilmek bile ciğerimi soğutmuyor...! :mad:

Allah, kahramanlarımızı başımızdan eksik etmesin, soysuzların karşısında kılıçlarını keskin etsin inşallah...

Geri