omega iç donanım bilgi istiyorum

mehmet_54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim orta kasa seat leonum vardı onu sattım ve 2.5 bir omega aldım hemde hiç düşünmeden arabayı gördüm ve aldım fakat iç donanımı ile bilgi bulamıyorum mesela koltuk hafızası nasıl çalışıyor veya kliması sadece fan olarak açılırmı, hiz sabitleyici nasıl aktif edilir nasıl iptal edilir konsoldaki butonlar ne işe yarıyor aldığım arkadaşta şehir dışında bilgi alma şansımda yok gezerken bu siteye denk geldim bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

bu arada omega almayı düşünüp sıkıntı yaşamaktan korkanlar varsa tek kelimeyle mükemmel bir araba herkeze tavsiye ederim...

arkadaşlar omegası olan yokmu ? birisi yardım eksin bana koltukları bile hafızaya alamıyorum

Öncelikle aracınız hayırlı olsun..Opelin geçmiş yıllardaki en heybetli ve benzini düşünmediğinizde sürüşü en keyifli donanımı en fazla olan aracı almışsınız.2.Dünya savaşı biteli çok oldu ama Almanların ürettiği son tank diyebiliriz bu araca :D ..Aldığınız araç elegance mi CD mi,dizel mi?Kitapçığı yok mu?

Son düzenleme:
Öncelikle aracınız hayırlı olsun..Opelin geçmiş yıllardaki en heybetli ve benzini düşünmediğinizde sürüşü en keyifli donanımı en fazla olan aracı almışsınız.2.Dünya savaşı biteli çok oldu ama Almanların ürettiği son tank diyebiliriz bu araca :D ..Aldığınız araç elegance mi CD mi,dizel mi?Kitapçığı yok mu?

teşekkür ederim, araç elegance ve benzin + lpg kullanım kitapçığı yok bulamıyorumda

Mehmet abi aracınız teknik veriler olarak motor hacmi ve verilerine göre yakıtı en en makul olan araçlardan..Bir de LPG liymiş tadından yenmez...Elegance diye de eklemişsiniz vallaha eşine az rastlanır bu arabaların :D dijital klima,far yıkama,deri koltuk,sunrof,elektrikli aynalar ve koltuklar,ısıtmalı aynalar ve koltuklar,6 hava yastığı,hırsızlık önleme sistemi,yağmur sensörü gibi donanımlar mevcut ama muhakkak fazlası da vardır..Umarım yardımcı olacak birileri çıkar ;)

bende adapazarındayım ve benim arabanın aynısını alamışsın 05332911959 arayabilirsin.

Geri