Ön cam buğu giderici çalışmıyor, bazen zor durumda kalıyorum.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gtcsmile
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar,

Dün gece trafikte çok büyük sıkıntılar yaşadım. Buğu gidericiyi çalıştırıyorum ancak bir türlü ön cam ve yan cam hava kanalları çalışmıyor. Arka rezistansda bir problem yok. Klimanın, aracı ısıtıp soğutmasında da hiçbir sorun yok.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Herkese Merhabalar,

Dün gece trafikte çok büyük sıkıntılar yaşadım. Buğu gidericiyi çalıştırıyorum ancak bir türlü ön cam ve yan cam hava kanalları çalışmıyor. Arka rezistansda bir problem yok. Klimanın, aracı ısıtıp soğutmasında da hiçbir sorun yok.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Polen filtrenizi ne zaman değiştirdiniz? Bir kontrol edin.

Polen filtresini takmak biraz zor, belki büküldü katlandı takılırken, yada çok kirli. İlk önce ona bir bakın derim, hava geçirgenliği çok kötü oluyor o durumlarda.

Ama şöyle bir durum var. Klimada da sorun olmaz mı polende sıkıntı olduğunda? Isıtmada soğutmada hiçbir problem yok.

Ama şöyle bir durum var. Klimada da sorun olmaz mı polende sıkıntı olduğunda? Isıtmada soğutmada hiçbir problem yok.

Klima açık yada kapalı farketmez, aynı yoğunlukta hava çıkar, kaloriferi açtığınızda. Klima açıkken hava daha kuru daha sıcak yada soğuk olması sağlanır.

Polen filitresi ıslanmış da olabilir artı ordaki tahliye boru deliği tıkanmış ıslak olabilir
söylemediniz ama iç zirkulasyon kapalı olabilir bunlara bakın zaten kokuda geliyorsa polen filitresindendir

Pardon "ön cam ve yan cam hava kanalları çalışmıyor" bu kısmı atlamışım, çalışmıyor derken seçili olmasına rağmen sadece oralardan mı hava gelmiyor ?

tech2 ile kalibrasyon yaptırın bir deneyin yönlendirme yapmıyorsa

Geri