Ön konsol tuş takımı rengi seçimi - ACİL

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagri1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
aracın tuş takımının lambalarını değiştiriyorum. iki farklı led denedim.

1- sol koltuk ısıtma - 3mm yuvarlak başlı sarı led

2- ECO tuşu - günışığı renginde smd led

aslında renk olarak soldakini beğendim ama ledin boyu uzun olduğu için tuşa dayandı, tuş üzerindeki şeklin tamamını aydınlatmadı.
ECO tuşunun rengi daha açık oldu ama homojen aydınlatma var.
babam eco'daki gibi olsun dedi ama sizlerinde fikrini almak istiyorum.
acele fikir verebilirmisiniz, şuan tuş takımı sökülü duruyor:D

5vxfnq.jpg

tercih edilen renk aracın klima vs. dahil tüm tuşlara uygulanacak, ona göre fikir belirtirmisiniz

akü tuşu süper :)

Çağrı ben tuşları yollayım sana bi mavi yapıver kardeşim be :)

bora havası istiyorum :kop:

akü:D:D:D
gönder abi yaparız ne demek:D

anlaşılan ECO güzel gibi, aslında amacım renk değişimi değil, ampullerin kendine hayrı yok led yapıyımda tuş tamamen aydınlansın istiyordum. büyük ihtimalle yol bilgisayarını sökemem, bu yüzden bi bölüm farklı diğer bölüm farklı renk olmasın diye orjinaline yakın renk arıyordum. ama koltuk ısıtma güzel olmadı sanki.

eco gibi olacak sanırım.
teşekkürler herkese :good: yine de fikirler gelmeye devam etsin:)

akü:D:D:D
gönder abi yaparız ne demek:D

anlaşılan ECO güzel gibi, aslında amacım renk değişimi değil, ampullerin kendine hayrı yok led yapıyımda tuş tamamen aydınlansın istiyordum. büyük ihtimalle yol bilgisayarını sökemem, bu yüzden bi bölüm farklı diğer bölüm farklı renk olmasın diye orjinaline yakın renk arıyordum. ama koltuk ısıtma güzel olmadı sanki.

eco gibi olacak sanırım.
teşekkürler herkese :good: yine de fikirler gelmeye devam etsin:)

yol bilgisayarını sökmekte çok kolay self serviste Ethem abinin konusu war sırf benim ısrarlarım üzerine :D hakkını ödeyemem :) gözün korkmasın sökerken gerçekten basit çünkü ;)

tuşun aktif olduğunu gösteren alttaki lamba varya, yanlışlıkla onu patlattım:D
bu vesileyle üst gün ışığı, alt sarı renk olsa nasıl olur diye denemek için iç sirkülasyon tuşunu değiştirdim. sonuç, koltuk ısıtma ve iç sirkülasyonun alt lambaları yanmıyor:D
ne hata yaptım bilmiyorum, sanırım +/- yanlış bağladım.
koltuk ısıtmayı sıcaklıktan aktif olup olmadığını anlarız da iç sirkülasyon arabayı stop ettikten sonra kendiliğinden devredışı kalıyor mu?

son işlemler; sol koltuk ısıtmayı biraz daha düzelttim ama yine verimli olmadı
eco ve iç sirkülasyon yanyana aynı renk görünce bu sefer içime sindi.
tüm tuşlar açık renk olacak

iyz913.jpg

olmamış değiştirdin mi a dan z ye hepsini değiştireceksin.ben öyle yaptım baştan aşağıya :D

Çağrı benim Fsanein göğüs ışıklarınada bi el atsan abisi :) Ben orjinalini istiyorum :) bir iki diyotum patlamış sanırım :)

Çağrı benim Fsanein göğüs ışıklarınada bi el atsan abisi :) Ben orjinalini istiyorum :) bir iki diyotum patlamış sanırım :)

Geri