OPC sticker nerde bulurum

çağdaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model astra h aldım ful aksesuarlı tamponlar rüzgarlık filmler orjinal fabrikada yapıldı aynısından beyaz gördüm yanında opc yazıyodu bende yazmıyo fabrika isteğe göremi takıyo yoksa sonradan kendimiz mi takıyor ve nereden bulabilirm yardımcı olursanız sevinirim :)

Ekli dosyalar

• images.webp
    images.webp
    2.7 KB · Görüntüleme: 111
hocam yedek parçacılara sormak lazım, benim corsa logosu dökülmüştü boyası, izmirde ege-reno diye bir yerde tüm modellerin vardı, orjinal ve yan sanayi olarak satılıyor, 10 TL'ye almdım ben yan sanayisini :D

ben de stickerlarla ilgili bir konu açacaktım kirlilik olmasın buradan devam edeyim :)
şu stickerları gördüm bir yapı market mağazasında, acaba corsa bagaj kapağındaki logoya uygulansa nasıl durur? :rolleyes:

Priz-Sticker-Kus-Seytan-Melek__47298109_2.jpg

Priz-Sticker-Kus-Seytan-Melek__47298109_1.jpg

ya valla ben corsadada gördüm ön kapıların altında köşede çok güzel duruyo bulursam alıcam

o tarz yapışkanları sevmiyorum fazla abartılı olmıycak şekilde seviyorum orjinal fabrika çıkışı güzel şeyler var

OPC logo serviste 25 tl felan olması lazım.
arabanızın fotoğrafını görebilirmiyim, tampon ekleri felan duruşundan orjinal olup olmadığını belli eder. OPC Line logosu yoksa araba bayiye gelince Bursa'da üretilen yan sanayi parçalardan takmış olabilirler.

Valla araba daha bin kilometrede fabrika çıkışı bunlar sonradan takılma değil hiç bir boşluk yok tamponla arasında veya rüzgarlıkta felan

Ekli dosyalar

• IMG_0022.webp
    IMG_0022.webp
    44.6 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_0017.webp
    IMG_0017.webp
    38.3 KB · Görüntüleme: 82
hepsiburadada vardı görmüştüm bi ara :D

zaten yansanayide boşluk olması gerekmiyor, şekli şemali belli ediyor parçayı. fotolar karanlık ve flaşla çok küçük bölümleri belli olduğu için birşey çıkartamadım :) ama Fatih hepsiburadada gördüm diyor.
fabrikadan OPC Line olarak çıkıp da fabrikanın logo yapıştırmaması mümkün değil o kadar söyleyim:)

yalnız şimdi aklıma geldi, H kasa artık Classic olduğu için opsiyonel donanımında OPC Line yokki:D fabrikadan bu şekilde çıkması imkansız bence. aksesuar kataloğunda OPC Line parçalar ayrı satılıyor, bence sizinki araç bayiye gelince yapıldı. ama parçalar orjinal mi değilmi bilmiyorum şimdilik.

ya bayi çıkışı takılı işte onlar fabrika çıkışımı blmyrm ama orjinal olmama gibi bi durumu yok aracı vitrinde seçtik ve o aracı aldık yani sonradan dışardan takma hiç bişey olmadı

opc line paketli bile olsa bayi takmaz diye düşünüyorum hatta takamaz çünkü araçlar mumlu oluyor ben dayımın aracını almaya gittiğim zaman mumunu yanımda sildiler...

Geri