opel 100. yıl hakkında..?

ukala_adam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaslar kısmet olursa yarin baslıkta belirttiğim gibi opelin 100. yıla özel ürettiği araci almayi düşünüyorum öncelikle arac hakkında bildiklerimi sayayim 2000 model 170.000 km de bordo manuel vites deri döşeme sanirim 1 parçasinda boya varmiş ve tüp ayari yapilmasi gerekiyormuş yarin araci tam olarak inceleyeceğim fiyat olarakta en son 15.000 tl ye birakacağini söyledi servise götürüp ekspertiz raporu cıkartmayı düşünüyorum acaba ekspertiz raporu ne kadar bilgisi olan varmi ayrıca bu arac hakkında olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşirsaniz cok sevineceğim bu aractan önce 96 gls aracim vardi motorundan cok cektim acaba bunun motorundada sıkıntı cıkarmı 97 den sonra motorda iyileştirme yapmişlar diye duydum doğrumudur acaba yardimlariniz için şimdiden tskler saygılar...

2000 model 100. yıl için istenen rakam (15.000 TL) bana az geldi, yetkili serviste ekspertiz yaptırmanı öneririm. Ekspertiz için ödenecek ücret, ileride karşılaşılacak olası masrafların yanında devede kulak kalır. Tüp ayarı yapılması gerekiyormuş diye bir açıklama var. LPG olayını bilmiyorum ama sanırım tüp ayarı için fazla bir ücret talep edilmiyor. Satılığa çıkarılan bir araçta bu tür ayrıntılara dikkat etmek gerekir (belki ayar tutmuyordur gibi). Araç sahipleri bu tür ayrıntıları (kendilerince küçük olabilir ama benim bu tür şeyler üzerinde durulması gereken ayrıntılardır) kusur olarak görmüyorlarsa neden yaptırmıyorlar?
Vectra B konusunda formumuzda bir çok konu var, onlara bir göz atarsanız araç hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

bahsi geçen araç için 15000 bana da az geldi :confused:

bu rakamları 99 öncesi B1 vectralar için talep ediyorlar.

Ya araç sorunludur ya da satıcının çok acil paraya ihtiyacı vardır başka bir ihtimal göremiyorum.

verdiginiz cvplardan dolayi tskler araci inceledim malesef komple boyaliymiş ama değişen parçası yok ve yapilan boya sanirim iyi yapilmamiş aracin bazi yerlerindeki boyada catlamalar olmus deri döşeme demiştim döşemede cok yıpranmiş resmen siyahlaşmiş cok istiyordum almayı ama kısmet değilmiş ama artamaya devam edicem opelden vazgecmem...

100. yıl yerine CDX verelim?

İlahi Bahadır, hem CDX için "benim için para etmez " diyorsun, hem de arkadaşa "CDX verelim diyorsun" :)

hani nerde demişim? :kop:
Vectra bizim herşeyimiz, zaman zaman kızarız ama her zaman gönlümüzdeki yeri bir başkadır :).

Geri