opel araç kolay satılır mı?

memthefirst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2000 astra 1.4 16V benzinli var.Acaba satmak istesem çabuk satabilirmiyim? :rolleyes: km 149000

Son düzenleme:
uygun bir fiyat etiketi koyarsanız mutlaka satılır astra elde kalmaz

fiyata ve aracın durumuna bağlı...

ben işk arabam ford taunusu 3.200 aldım 3.600 6 ay sonra arabamın üstüne yazpıştırdığım ilanla 48 saatte sattı. İkinci arabam Corsa C yi 1 hafta ilanda kaldı. Oda Van dan dönmeydi. İkisini ortak özelliği ikisi de oldukça temizdi. Önemli olan abartı fiyat koymadan ilan vermek.

1400cc olmasından dolayı zor gibi duruyor km biraz fazla.. uygun fiyat ve sabırla satabilirsiniz..

opel normalde çok kolay alınıp satılır. örneğin ben eski corsa marka aracımı 2 haftada sattım sahibinden.com'da 634 kişi ilana baktığında gitmişti.

aldığım vectrayıda adamın ilanı koyduğu gün aldım adam pek bi şaşırmıştı :) enkolay o sattı sanırım..

benim şu anki astramı da ilanın ilk günü ben satın aldım. Hatta galerici adamın kapısndan dömüştü :D. Adama "uyuz oluyom şunlara" diye adama satmadğından bayaa kayifliydi. :D

ben geyiğine ilan verdim bikaç sefer soran bile çıkmadı :D

ama bunu alırken tam satış sözleşmesi yaparken biri geldi fiyat sordu, galerici bana döndü, abi satmak istersen arkadaşla görüş diye :D

72 model Kadett'imi satmak için 8 ay uğraşmıştım (bazen inadım tutuyor). Ama o arabada emeğim çoktu, neredeyse sıfırdan, orjinaline sadık kalarak topladım, nasıl topladıysam araç halen Ankara'da yollarda geziyor, hurda indirimine bile kafa tuttu. O nedenle istediğim fiyatı alana kadar direttim ama sonunda istediğim fiyata sattım. Acil satılmasını istiyorsanız fiyattan fedakarlık yapmanız gerekir.

Bundan önceki corsa'larımı zorlanmadan 1 haftada sattım,üstelik boya vardı ve model eskiydi piyasa değerlerine gitti.Ancak şu anki arabamı problem olmamasına rağmen satılmıyor bunun nedeni yakıt,coupe tek kapı olması gibi sayılabilir.Fiyatların çok kırılıyor olmasıda satılmamasına etken ancak satılmayacak araba yok gibi..
saygılar

Geri