opel astra 1.3Cdti manuel vites Sport mod yapılır mı?

ali.karakus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze kolay gelsin opel astra sedan 1.3 cdtı aracım var ben bu aracıma sport modu taktırmak istiyorum internnete birisinde gördüm yardımcı olursanısz sevinirim internetteki video adresi:http://recep76.blogspot.com/p/esp-off-sport.html

Şükrü Beyden alıntı.
Yapalır ihtiyacınız olanlar :
1. ESP olacak araçta yada easytronik olacak arac
2. Manuel vites ise spor tachometre ve düğme seti alınacak .

Anladığım sizin arac Manuel vites bu sekilde size esp ve spor tacho metre ile toplam maliyeti yaklaşık 2750 tl olur. Oda en iyi ihtimal eğer esp varsa ve sport düğmesi yoksa o zamanda 800 tl olur

1,3cdti düz vitesli bir araçta sport modu ne işe yarar acaba?

İstiyor insan :D

aracı chiplet sürekli sport mode kullan

arabaya chip taktırsam sonrunların hepsi gider mi acaba yokuşlarda biraz hantal kalıyorda araba bilgi verirseniz sevinirim forumda baya bi msj okudum ama tam karar veremedim :)

arabaya chip taktırsam sonrunların hepsi gider mi acaba yokuşlarda biraz hantal kalıyorda araba bilgi verirseniz sevinirim forumda baya bi msj okudum ama tam karar veremedim :)

Aracınız turbo dizel olduğu için Remap ve box tipi chip uygulaması ile +15 HP ve kutu içi hava filtresi ile +3-5 HP arası artış alabilirsiniz lakin bunları yaptıktan sonra lütfen yakıtta tasarrufluk beklemeyin çünkü komik olur ;)

Sport tuşu Astra H da sadece Easytronic şanzıman ve IDS+ opsiyonu seçilmiş araçlarda var.Easytronic vitesli araçlarda vites atma devrini yükseltip sportif bir kullanım yaratmakta,IDS+ opsiyonu seçilmiş araçlarda ise sürüş modunu Spor sürüş moduna çevirmeye yarıyor.Spor sürüş modundan kasıtta amortsörlerin sertleşmesi gaz ve direksiyon hassasiyetinin artmasıdır.Astra H lar sıfır satılırken yanılmıyorsam IDS+ opsiyonunun fiyatı 3500-3700TL civarıydı.Bunun dışındaki astra H lara taksanız bile bir işinize yaramayacaktır.

Bence boşver sport tuşunu kendini Manuel DSG konusunda yetiştir emin ol sport yanında halt yemiş kalır vites geçişlerini seri ve kısa tut bak bakalım araç nasıl şahlanıyor gerçi senin ki dizel ama olsun torktan kazanırsın sende

Aracınızda esp varsa ayrıca esp off yapmanızıda sağlar tech2 den yapılcak müdahaleyle.espniz yoksa gaz tepkisi artırır sadece ids olmadığı için.

Geri