Opel Astra 111. Yıl Hakkında...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar abim aracını sattı ve babam ve benim yoğun ısrarı üzerine opel 111. Yıl Astra 1.3 CDTI almak üzere... Bir diğer seçenek ise 1.6 Civic Dream...
(Babam'da '96 Vectra GLS, Bende '04 Corsa CDTİ var, Birader de Astra alsın 3'lü tamamlansın diyoruz :)

Araç;

2011 model Beyaz
18.000 Km'de Kaskolu, Boya, Değişen, kaza, bela yok, kokusu üzerinde duruyor...
Araçta extra olarak Zenon, Karter Muhafaza ve Cam Filmi var...

38.500'den bir kuruş aşağı olmaz diyor satıcı... Ne dersiniz?

Civic ise
1.6
2010 Model
Beyaz 30.000'de Ama boş ... Jantlar kapaklı, hız sabitleyiciymiş sensörmüş falan hakgetire... Sadece görüntüden ibaret...

Civicin oluruda 36.000 TL...

Ben ve babam astra diyoruz bir de sizlere sorayım istedim...

Yakıt+Ekonomi Astrayı daha alınır kılıyor haksız mıyım?

Xenon ve film hariç aynı sedan aracı gümüş gri renkli 17.000 de 1 ay önce 36.000 e aldım, 37.000 e satan bir cocuk vardı 14.500km de. 1.5 ayda fiyatlar iyice çıldırmış. Yada satıcı yüksek istiyor.

Civic benzinli ise, seni bir arkadaşımla tanıştiriyim hele otomatikse direk kaçsın. Araç bildiğin benzin canavarı.
Bu hafta 42.000 de 2010 model, gümüş renk, otomatik, sunroof, full donanım, original navigasyon, geri vites kamerası, cc, direksiyondan vites vs. 36.500 e sattı.

Opel astra temizse, adama güveniyorsanız, gelin İstanbul'dan alın aracı, burada baktırırsınız, en kötü otobüs paranız gider. Fiyat farkları çok İzmir, İstanbul arası demek.

Fiyatlar için bişey diyemeyeceğim, çünkü bu aralar biraz yükseldi. Ama şu iki araç arasında Civic hiç mantıklı olmaz. Astra hem dizel ve ekonomik, hem donanımlı, hem daha yeni.
Kıyaslama bu Civic'le olmaz da, bulursanız benzer başka dizel bir modelle olur, o ayrı.

astrayı seçerdim benim corsaya kırmızı ışıkta arkadan civic çarptı tamponda benim 1 cm çizik var adamın tampon iki far ve kaputu gitti biz ses gelmese vurduğunu bile anlamıcaktık sırf bu yüzden civiclere bulaşmam opele devam derim ayrıca astra diesel bu büyük avantaj olur baakımlarıda benzinliyle aynı fiyat serviste yaptırdığım halde

Bende astra diyenlerdenim. Nede olsa devir ekonomi devri..

bulduğumuz araç satıldı :(
şu an diğerlerine yöneldik...
ama fiyatlar yüksek gibi

2011 Sıfır Bayi Satışlı 1.3 CDTİ Enjoy Plus Astra Sedan 45.435 TL
2011 9.000 Km. de 111. Yıl Özel Seri Astra Sedan 41.000 TL...
2010 15.000 Km. de 111. Yıl Özel Seri Astra Sedan 39.000 TL

Ne dersiniz? Hangisi?

illa 2011 alınacaksa 0 bir astra alırdım 45 bine düşerler en aşağıya hatta daha sıkı pazarlıkla aşağılara çektirilebilir sene sonu geldi sonuçta indirimler olur

Geri