Opel Astra classic 3 aldım sizce nasıl bir tercih

çağdaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaklaşık bi aydır araştırıyorum 35 ile 40 arasında bütçem vardı neredeyse her markaya baktım ikinci el ve sıfırlarını araştırdım tam ford fiesta alıcaktım opel'e karar verdim 1.3 dizel modelini aldım 2 gün sonra arabayı teslim alıcam yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Hayırlı olsun, aracı almışsınız artık. Bu saatten sonra olumlu, olumsuz yorumları bir kenara bırakıp aracınızdan keyif almaya bakın.

sınıfına göre ve bir dizel otomobil için gerçekten çok dolu bi araç ondan iyisini bulamadım :)

Hayırlı olsun ama 17 yaşındakilere araç satışı başladı mı? ;)

yok araqç babamın üzerine kısmetse şubat ayında alıcam ehliyeti :)

güzwel araba. ben 5 yıl kullandım bir gün bile yolda bırakmadı.

Arkadaşlar ben Serkan herkeze merhabalar umarım herkez iyidir... Arkadaşlar Opel Astra HB classic 3 dizel full almak istiyorum ama araca bir türlü karar veremedim iyimi kötümü motor ufak çekermi yakıt nasıl... Birde bu aracın en full modeli ne geçiyor anlayamadım bir türlü elegance enjoy cosmo fiyatıda belli degil anlayamadım yani...daha önce leon var 2011 dizel fakat otomatik alcam bu araç hoşuma gitti tavsiye edermisiniz nasıl bir araç otomatik vites kullananız oldumu...

İyi tercih... Mükemmel değil ama sizi üzeceğini sanmıyorum iyi bakmanız yeterli...

bendede otomatik var.Kesinlile tavsiye ederim.

Geri