opel astra classic III 5 aylık arabam :(

yaramazuzman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar

Ocak ayında opel astra altım hatback sıfır aldım allah kimseye kaza bela vermesin başımıza bir olay geldi Gaziantepde olanlar bilir dolu yağdı arabaları mahvetti şuan elazığda izindeyim AUTOKİNG 'e götürmeyi düşünüyorum bana yardımcı olurmusunuz bu sorundan gidenler varmı nasıl yapıyolar memnun kalanlar ve bi görüşü olan paylaşsın lütfen çünkü opelim ilk göz ağrım :(

En çok korktuğum durum. Dolu... geçmiş olsun yeminle kendi acıma olmuş kadar üzüldüm. :(

çok geçmiş olsun kardeş...

king e götürebilirsin...ellerinde dolu göçüğü çekmek için bir dalga var.

bir 0 araçta başımıza geldi %70 e kadar çekti...umarım olur..

PDR denen (paintless dent repair) yöntemle uygun koşullarda boya yapmadan kurtarıyorlar ama biraz pahalı bir yöntem bir arac kasko yoksa yaklaşık 1500 - 2000 tl yi buluyor , tüm araçta hasar varsa tabii .

Yöntem ile ilgili bir cok video var internette ..

araçta kaç tane dolu göçüğü var ? bizim araba komple yedi doluyu geçen sene ceviz kadar. allah korudu sanırım cam bile kırılmadı sadece tavanda ve kaputta 1 2 tane toplam 5 tane yoktur ufak ezik oluştu onlarda belli belirsiz...

bildiğim kadarıyla otoking bu işi yapıyor ayrıca antepteki dolu olayından dolayı firmalar(ben fiat diye duydum) işin uzmanı bir ustayı şuan antepte hasarlı sıfır araçlar üzerinde çalıştırıyor. bu şahıslar türkiyede 2 kişiymiş eskişehirli yada servisleri oradaymış. sırf bu hasar üzerine özel eğitim almışlarmış. ben bunları çevreden duydum kesin bilgim yok ama bir araştır istersen:) bu arada tanışma bölümünde kendini tanıtmamışsın

Son düzenleme:
ön kaputta 6 tane var çok belli olan tavanda ise 10 15 tane var iç tavan sökülüyormuş bu işlem yapılırken bugun gittim söktürmek istemiyrm dedim yüzeysel olduğu kadar dedim çünkü orjinaline dokunmalarını istemiyorum haftaya gün verdiler işte gidip izlicem başka araçlarda yapılırken aklımı yatarsa yaptıracam ikna ettiler şimdilik bakalım işçilik nasıl

Geçmiş olsun.

Sanırım 10 Mayıs'ta yağmıştı. Bir arkadaş fotoğraflarını çekmişti dolu tanelerinin, aman Yarabbi! Ceviz ufak kalır yanında. Araçların zarar görmemesi imkansız gibi... İnşallah düzgün bir işçilikle kurtarırsınız.

:kop:

Son düzenleme:
Geri