Opel astra için uygun dvd navigasyon

ramazanavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR BEN ÇOK ARAŞTIRDIM DAHA UYGUNUNU BULAMADIM SİTE AŞAĞIDA

http://www.autodvdgps.com/7-digital...ara-corsa-zafira-gray-silver-black-p-619.html

EĞER SİZ DAHA UYGUNU BULABİLİRMİSİNİZ.

OPEL ASTRA İÇİN BİREBİR UYUMLU SOKET VS. YOK TAK KULLAN DİREKSİYONDAN KUMANDA MEVCUT TÜRKÇE YAZILIM

BURADA KARGO BEDAVA

Son düzenleme:
buna benzer birkaç konu zaten forumda uzun uzun yazılmıştı.
incelemeni öneririm.
bu cihazın aynısı forumdan ben de dahil birkaç arkadaşın aracında takılı şu an.
kargo bedava ok ama gümrük konusu var.sipariş vermeden hesaplarını dikkatli yap.yurtiçinden almak bireysel ithalatçılar için daha ucuza mal olabiliyor.
soket,direksiyon kumandası menü vs konularında sıkıntı yok.tak çalıştır şeklinde hepsi.

gümrüğe takılırsa eğer %20 gümrük vergisi olacak matbuu ben zaten bunun commercial invoice yi 3/1 az göstereceğim, ozaman uygun olur sanırım sizce nasıl olur birde ben gümrük müşavir yardımcısıyım

sahibindende satılıyor o kadar yurtdışı ile uğraşmana gerek yok.

Dün sordum ikinci el 850,00 TL olur dedi en son ve kullanılmış ne kadar kullanıldığıda belli değil yani dvd okuma gücü ne kadar azaldı tık yok, ve rengide Gri malum opel astra gümüş rengi içi biraz takipteyim bakalım hayırlısı

gümrüğe takılırsa eğer %20 gümrük vergisi olacak matbuu ben zaten bunun commercial invoice yi 3/1 az göstereceğim, ozaman uygun olur sanırım sizce nasıl olur birde ben gümrük müşavir yardımcısıyım
ramazan zaten işin içindeymişsin.ama mal bedelini düşük göstermek işe yaramıyor.ürün de radyo tv vs olduğu için bandrol talep ediliyor.konuyu çözerim dersen bilemem.ama daha önce de yazdığımız gibi toplam bedel bazen yurtiçindeki satış bedeline çok yakın olabiliyor.

kdv matrahının üzerinden %16 bandrol ücreti olması lazım ama benim için esenboğa gümrüğüne gelirse problem olmazda ama normal şartlarda var bandrol ücreti

Hesap yapalim abi ne kadar vergi çikacak :

Toplam fatura değeri 210.00 usd. Yani 321.00 tl olacak faturada

kdv : 321.00 % 20 = 64.00 tl.
Damga vergisi : 40.10 tl.
Trt bandrol : 17.00 tl.
Ardiye : 100.00 tl.
Ordino : 150.00 tl.
Toplam vergi : 371.00 tl.

Malzemenin orjinal kiymeti : 463.00 dolar (navlun dahil) 708.00 tl.
Toplam vergi : 371.00 tl.

Her şey dahil fiyati : 1079.00 tl.

ben de 950-1000 tl ye mal etmiştim.ki gümrükte tanıdıklar yardımıyla oldu bu fiyat.
işlemleri hallederim dersen rakam normal.
cihazı soruyorsan hiç düşünme, sorunsuz iyi çalışıyıor ve çok fonksiyonel.bir de geri vites kamerası takarsan süper olur.
benim uygulama konumu inceleyebilirsin.

Aslinda alacağimda beni düşündüren bana biraz aşağida kaliyor navigasyon benim istediğim abi normalde bilgi ekrani yerine navigasyon takmak bunu yapabilirmiyiz ondan sipariş versek varmi tanidik

Geri