Opel Astra J 1.6 115 Hp Benzin Lpg Egzozdan Şiddetli Duman

Sezer_aksoy

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,herkese iyi akşamlar dilerim,opel astra j 1.6 115 HP Benzinli Lpg aracım var, anlatacağım şeyler son 4 günde oldu,şöyleki; ışıklarda duruken arabayı kaldırdığım esnada egzozdan şiddetli duman attı, benden gelmedi sanırım diyerek devam ettim ( trafik yogunluğu vardı anlayamadım).sonra yine kırmızı ışıkta beklerden bi kaç sonra arabayı kaldırdığımda yine şiddetli bir duman attı duman sürekli gelmeye devam etti,servis esp ışığı yandı, yağ kokusu bir koku vardı.bu süreçte araba çalışırken radyatör suyu kontrol edildi su eksiltme yok,hararet kalkmadı, motor yağını açınca vakumlama var, ama yağda sanırım eksiltme var.çekişte düsme yok şöyleki hız sabitlemede araba gidip gelir ya tekliyor gibi oldu 1 sefer de hız sabitlemede şiddetli duman attı.araba rölantide çalısınca sicakken direk fan açma ve esp servis hatası vermekte şu an.çekişte bir sorun yok hız sabitleyici hariç.ustami aradım egzoz katalizör tıkalı bir şey olmaz devam et diyor.arabamın dumanının büyüklüğünü gören komşumda bu katalizör değil ondan bu kadar duman atmaz,sibop veya conta diyor.ne olur yardımcı olur musunuz.ben bir ilçede çalısıyorum burda usta falanda yok çekici ile ile mi görüreyim.yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Geri