Opel Astra J 2013 Edition

HamitGuler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze hayırlı günler.
Arkadaşlar alacağım araç 54.000 km'de 1.6 115 ps 2013 model. Lavato marka lpg var yağlama sistemli fakat kimle konuştuysam o kasadan uzak dur motor arabayı taşımıyor lpg uyumu yok gibi söylentiler duyuyorum.Araç dizayn olarak çok hoşuma gidiyor. vereceğim miktar 47.500 tl. fikirlerinizi bekliyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim :)

Herkeze hayırlı günler.
Arkadaşlar alacağım araç 54.000 km'de 1.6 115 ps 2013 model. Lavato marka lpg var yağlama sistemli fakat kimle konuştuysam o kasadan uzak dur motor arabayı taşımıyor lpg uyumu yok gibi söylentiler duyuyorum.Araç dizayn olarak çok hoşuma gidiyor. vereceğim miktar 47.500 tl. fikirlerinizi bekliyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim :)

Motora laf söyleyen halt etmiş. Yok öyle birşey. LPG olarak bende de Lovato var. Gazlı 40.000km oldu hiçbir problem yok. Sadece benimki turbolu. Turbosuz modellere uyanları da var. Sıkıntı yok.

Aslında 1,4 Turbo ve en azından Sport donanım alsaydınız daha iyi olurdu. Düz 1,6'dan daha az yakar ve 140HP olur.

Yağlama olayıysa işe yaradığını duymadım. Silindire yağ damlatacak ta o da yağlı çalışacak. Boş iş. Düşünmenize gerek yok. Sürekli LPG yerine arada benzinde gezin sıkıntı olmaz.

Geri