Opel astra k sağ ve sol kısa hüzme arızası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Aykudo58
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aykudo58

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Herkese selam. 2016 astra (dynamic) k aracımda halojen far mevcut. photon black serisi taktım ama sağ ve sol kısa hüzme arızası verdi. direnç arttırıcı denedim ama arıza göstermeye devam etti. hatta belirli bir zaman sonra body beyninde arıza verek bazı sinyal, stop ve park lambalarında arıza verdi. body beyninde ki arızayı giderdim halojen ampullerle şuan sorunsuz kullanıyorum ama aydınlatmasından memnun değilim. led fara geçmek istiyorum herhangibir arıza problemi göstermeyen ve araca zarar vermeyen bir marka ya da model tavsiyeniz ya da bu sorunu çözme konusunda bir tavsiyeniz var mı acaba. iyi günler

Zamanında Photonun(Limited Edition exclusive ve Zero)en kaliteli uzun kısa ampullerini kullandım arıza bir süre yakmıyor ama gün içerisinde yakmaya başlıyordu...Bu yüzden söktüm şuan philipsin Nightbreaker holojen ampullerini kullanıyorum...Orjinallerinden bir iki tık iyi...Çok karanlık olan yerlerde sislerden destek alıyorum bu şekilde iadre ediyorum...Malesef bende çok araştırdım ve bir kaç mode ldenedim ama led ampuller bizim araçlar sıkıntı çıkarıyorlar...Sanırım aşırı ısınmadan problem yaşanıyor...Bizim farlar mercekli olduğu için ve arka kapağıda kapattıktan sonra ledin fanları yetersiz kalıyor aşırı ısınıp hata vermeye başlıyorlar..

• Beğen
Tepkiler: Aykudo58
Geri