Opel astra koltuk kılıfı ve paspas hakkında.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AstraGG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AstraGG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum onun için konuyu yanlış yere açtıysam affola.
Opel astra sedan enjoy plus 2010 mat siyah aracım var.Hafta içi bakım için opel servisine gidecem.Gİtmişken aracıma uygun olarak koltuk kılıfı ve paspas almak istiyorum.(kılıf ve paspas takım olmalı) fakat sırf opel servisi diye fazla para vermek istemiyorum.Siz değerli forum üyelerinden fiyat aralığını ve şunu alsan daha şık ve kullanışlı olur diyebileceğiniz kılıf ve paspasları paylaşırsanız sevinirim cevaplar için şimdiden teşekkürler.

bende bir aralar aracımın içini bej ağırlıklı yapmak istiyordum fakat ne kadar kılıf baktıysam hepsi yapmacık görünüyor birkaç oto aksesuarcıda kılıf takılan araç gördüm her koltuğa tam uyum sağlamıyorlar. koltuk başlıklarının altı hep kırış kırış kalıyor başlıkların altıda öyle kalıyor bence kötü bir görüntü oluşturuyor gördüğüm bej kılıflar paspas hariç 70 liradan başlayıp 150 ye kadar çıkıyordu

Döşemeciler de araca özel yaptırabilirsiniz. Koltukları tamamen söküp bir iki gün içerisinde yapıyorlar. Fiyat olarakta kumaşın kalitesine göre 300 ile 600 tl arasında.
Önceki aracıma yaptırmıştım.

Geri