Opel AStrama Yardım??

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi konuda yardımınızı istiyorum 2002 model opel astram war ehliyet almama 5-6 ay kaldı üniversite sınavını kazanırsam aracımı değiştircem fakat en kötü 1 yıl daha astramı kullancam aracıma şu modifiyeleri yaptırmak istiyorum...

açık hava filitresi
body kit
logosuz ön panjur
çakar
JBL GTO-301.1 OTO AMPLI amfi
JBL GT5-12 30CM 1100W SUBWOOFER
egzos ucu
spoiler
krom kapı eşikleri

Bunları yaptırmayı düşünüyorum arabam 2002 model opel astra otamatik zaten geç satılır die bekliyorum ama 1 yıl boyuncada ses sitemsiz gezmek istemiyorum napıcamı bilmiyorum yardım ederseniz çok sewinirim...:confused::confused::confused:

kardeş ne demek istediğini anlamadım nası bi cacık yapamazsın???

yani şöyleki seni cok iyi anlıyorum bizde geçtik o devrelerden dahada geçmeye devam edioruz benim arabam 2000 model astra HB babamın borçları yüzünden araba benim üzerime ve sürekli bendeydi bende ne zaman ses sistemi olan araç görsem hoşuma giderdi bass vurduğunda tüylerimin ürperdiini hissederdim ama bu işler o kadar kolay deil

önce çok zamanın olacak ( Ama sen sınavlara hazırlanıosun )

sonra deli paran olacak ( bi anfi 350 asker bide bufuru var )

sonra ehliyetin olcak yoqsa gursağında kalır ( gezemessin bi şeye benzemez )

yani demek istediim şu seni anlıyorum sakın bana kızma iyiliğin için söylüyorum amacım ders vermek kafa ütülemek değil boşu boşuna para harcama bekle bi sene adam gibi hazırlan sınavına kazan ünüversiteyi al yeni arabanı sonra istersen arabanın üstünü kestir simdi yaptırsan bile gezemessin duran arabada müzik dinleyene ne derler bilirsin sen beni dinle ama yinede güsel fikirler ;)

27 Ocak Pazar günü (yarın) saat 14:00 de beşiktaş sahilde haneden beerportta buluşuyoruz. Gelmek İsteyen Arkadaşlar Aktiviler bölümünde İsimlerini Yazdırsın, HADİ İSTANBUL!!!

yani şöyleki seni cok iyi anlıyorum bizde geçtik o devrelerden dahada geçmeye devam edioruz benim arabam 2000 model astra HB babamın borçları yüzünden araba benim üzerime ve sürekli bendeydi bende ne zaman ses sistemi olan araç görsem hoşuma giderdi bass vurduğunda tüylerimin ürperdiini hissederdim ama bu işler o kadar kolay deil

önce çok zamanın olacak ( Ama sen sınavlara hazırlanıosun )

sonra deli paran olacak ( bi anfi 350 asker bide bufuru var )

sonra ehliyetin olcak yoqsa gursağında kalır ( gezemessin bi şeye benzemez )

yani demek istediim şu seni anlıyorum sakın bana kızma iyiliğin için söylüyorum amacım ders vermek kafa ütülemek değil boşu boşuna para harcama bekle bi sene adam gibi hazırlan sınavına kazan ünüversiteyi al yeni arabanı sonra istersen arabanın üstünü kestir simdi yaptırsan bile gezemessin duran arabada müzik dinleyene ne derler bilirsin sen beni dinle ama yinede güsel fikirler ;)

beni anladığın için sewindim araba kendime ait olduğu için sürekli bende ama haftada en az 2 weya 3 kere arabamla geziyorum hele karne günü kafaya tam olarak koymustum arkadaşımda ford fiesta war coupe ses sitemi yaptırmıs arabasına angel , jant taktırmıs arabası süper olmus bide bunları yaptıracak parayı biriktirdim sadece sunu merak ediyorum ne kdar sürede yapılır bunların hepsi???:confused:

Arkadaşlar bi konuda yardımınızı istiyorum 2002 model opel astram war ehliyet almama 5-6 ay kaldı üniversite sınavını kazanırsam aracımı değiştircem fakat en kötü 1 yıl daha astramı kullancam aracıma şu modifiyeleri yaptırmak istiyorum...

açık hava filitresi
body kit
logosuz ön panjur
çakar
JBL GTO-301.1 OTO AMPLI amfi
JBL GT5-12 30CM 1100W SUBWOOFER
egzos ucu
spoiler
krom kapı eşikleri

Bunları yaptırmayı düşünüyorum arabam 2002 model opel astra otamatik zaten geç satılır die bekliyorum ama 1 yıl boyuncada ses sitemsiz gezmek istemiyorum napıcamı bilmiyorum yardım ederseniz çok sewinirim...:confused::confused::confused:

Ayrıntılı Açıklama Yapmak Gerekirse ( Kendimden Pay Biçerek )

body kit yaklaşık 1 gün alır

logosuz pancur yarım saat 1 saat falan

anfi ve bufur tam kestiremiyorum tabi bu işlemlerin zamanı ustaya ve becerisine göre deişir anfi 400 lira desek bufur 350 civarı bağlamak için 70 liradan aşağı almazlar malum kablo vs aküden elektrik çekecekler aynı şekilde teyptende bunlarda epey zaman alır

aksoz ucu 1 saatini alır ve sanırım 60 lira civarı

spoyleri ben çanakkalede 120 ytl ye almıştım ve 15 dakkada taktılar ama sen sen ol arabanı deldirme onlar çift taraflı ösel bantla yapıştırıolar ve ısıtıolar ondan sonra istesende sökemessin cok zor

bunları yasarken kendi deneyim ve yaptırdıklarımdan paha biçerek yazdım yanlısım veya eksiğim varsa lütfen...!

Ayrıntılı Açıklama Yapmak Gerekirse ( Kendimden Pay Biçerek )

body kit yaklaşık 1 gün alır

logosuz pancur yarım saat 1 saat falan

anfi ve bufur tam kestiremiyorum tabi bu işlemlerin zamanı ustaya ve becerisine göre deişir anfi 400 lira desek bufur 350 civarı bağlamak için 70 liradan aşağı almazlar malum kablo vs aküden elektrik çekecekler aynı şekilde teyptende bunlarda epey zaman alır

aksoz ucu 1 saatini alır ve sanırım 60 lira civarı

spoyleri ben çanakkalede 120 ytl ye almıştım ve 15 dakkada taktılar ama sen sen ol arabanı deldirme onlar çift taraflı ösel bantla yapıştırıolar ve ısıtıolar ondan sonra istesende sökemessin cok zor

bunları yasarken kendi deneyim ve yaptırdıklarımdan paha biçerek yazdım yanlısım veya eksiğim varsa lütfen...!

kardeş cok teşekkür ederim her şeyi çok güzel acıklamıssın en iisii 15 tatili değerlendirmek hem okul yokken halletmeye çalışıyım yada babamla konusup ikna edip bunları yaptıracağımı söyleyim belki yeni bir araba alır bende hepsini yeni arabama yaptırırım tekrar teşekkürler...;););)

rica ederim faydalı olabildiysek ne mutlu bna yardıma veya desteğe htiyacın olursa bana pm at bi ara fotoları yolla bide photoshop çekelim ok ;)

yenı araba derken ne almayı dusunuyosun mesela?

Geri