Opel astraya en uygun lpg hangisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan last car
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

last car

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 1.6 opel astraya en uygun lpg hangisi acaba?

Merhaba 1.6 opel astraya en uygun lpg hangisi acaba?

Murat bey, bazen arabalar seçer belki LPG markasını ama, iş markadan ziyade ustalıkta bitiyor bence...

Merhaba,

Sıfır araç ise Landi Renzo yu öneririm. Opel ile anlaşması var ve 2 yıl sistemle birlikte motor garantisi de veriyor. Landi Renzo lpg sistemi uygulanmış araçlarda motorunuz garanti dışı kalmıyor. Opel araçlar için bazı modelleri için ürettikleri özel kitleri de mevcut.

Landi değil, BRC-Prins vb markalar da özellikle araç o km ise 2 yıl motor garantisi veriyor. Dikkat etmekte fayda var hangi marka olursa olsun aracınızın motoru LPG den sonra Opel in garanti kapsamından çıkıyor

Landi değil, BRC-Prins vb markalar da özellikle araç o km ise 2 yıl motor garantisi veriyor. Dikkat etmekte fayda var hangi marka olursa olsun aracınızın motoru LPG den sonra Opel in garanti kapsamından çıkıyor

Bu bilgiden emin misiniz? Son dönemde iki tanıdığım 2012 ve 2013 araçlarına Landi Renzo lpg sistemi taktırdı ve firmanın ana distribütörünün Opel firmasıyla yaptığı özel anlaşma gereği yaptıkları sigorta sözleşmesi bile evraklarla birlikte veriliyor. Yani Landi Renzo ve Opel ortak olarak yaptıkları bir anlaşma sonucunda bu sistemi öneriyor. Opel Gedizler eğer Landi Renzo lpg sistemi monte edilirse aracın garantisinin devam edeceğine garanti veriyor.

opelin landirenzo ile anlaşması bitti artık garantiyi bozuyor.

opelin landirenzo ile anlaşması bitti artık garantiyi bozuyor.

Üstadım bu bilgiyi nereden aldığınızı söyler misiniz? Tekrar özellikle sordum ve hala anlaşmanın devam ettiğini ve garanti belgesiyle beraber Opelle anlaşma belgesinin de verildiğini söylediler. Hatta yukarıda da belirttim, iki arkadaşım aracına taktılar ve çok yeni oldu bu, kendileri de araştırdı, opel den teyit aldılar ve garanti kesinlikle devam ediyor.

Geri