Opel Bayi

ercanhayta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel bayileri arasında fiyat farkı var mı_?Yoksa hepsi aynı fiyat mı?

2006 da araç alırken bütün bayilerde fiyatlar aynı demişti bir arkadaş, açıkçası bizde ilk gittiğimiz bayiden almıştık.. 21.800 falan gibi boş fiyatı vardı aracın.. onu direk 21.500 , 1 milyardan biraz fazla tutan ekleri de 1 milyar yapıp 22.5 a vermişlerdi..

ama benim görüşüm bayinin elinde kalan araç vb sebeplerle daha uyguna araç bulunabilir.. mesela corsa 1.2 nin sıfırı 30 civarı , geçenlerde bir arkadaş 28 gibi bi fiyat aldık demişti bi bayiden.. sonuçta istanbul da da yaşadığınıza göre bir kaç bayiden fiyat almakta fayda var diye düşünüyorum.. 250 tl bile indirsen 1 1.5 depo benzin demek :D

bayiler arası fiyat farkı mutlaka oluyor , ben antalyadan arabayı alırken , ıspartayı arayıp fiyat sormuştum , 500 tl fark var dı 31.750 fiyat aldım dedim , o fiyata inmemiz mümkün değil dedi adamlar , bayinin büyüklüğüne satış hacmine stoklarına vs. gibi konular etkikliyo fiyatı birde aylık kota muhabbeti falan duymuştum , o kotayı doldurduktan sonra inmezler fiyattan falan gibi şeyler duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama , bence araba alırken istanbuldaysanız bütün bayilerden fiyat alın hatta çevre illerden bile alın , arkadaşımızın dediği gibi 250 tl bile inseler 1,5 depo benzin demek

Geri