opel combo canbus yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan combo74
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

combo74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşalar 2009 combo ya ar-lox marka android multimedya aldım herşer güzel akıcı çalışıyor,yalnız direksiyon kumandasında sıkıntım var vol+ vol- çalışmıyor aldığım yere bu sorunu ilettiğimde combo larda bu sorunun olduğu söylenip çıkılıyor işin içinden bakalım sözde yardımcı olacaklar.cihaza gelincede genel olarak memnunun ses gayet güzel gps iyi android sistem sıkıntısız çalışıyor,sizden isteğim buradan yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Merhaba.Belirttiğiniz sorunun aynısını bende yaşıyorum siz bir çözüm bulabildiniz mi paylaşırsanız sevinirim

Opellerin can bus sistemi android multimedyalarda sabit aynı programlama ile çalışıyor. Yani 2005 model corsayada taksan vectraya da taksan tuşlar çalışır.cihazdan şüpheleniliyorsa farklı bir opelde denemeye çalışırsanız nokta atışı yaparsınız(onda sa çalışmazsa cihaz arızalı anlamında) uyumlu dedikleri araçtan bulmak lazım rica etmek lazım vs.
2.nokta çin malı bir cihaz muhtemelen cihazdan kaynaklı olabilir VEYA CANBUS MODÜLÜNÜN soketindeki pinler yerinden çıkmış olabilir çok defa başıma geldi sıfır cihazın soket pinleri oturtulmamış ve temas etmiyor olabilir bir tanesi.
3.direksiyon tuşları multimedyadan programlanabiliyor denendimi? Android cihazlar henüz yeni programlanmıyor bazıları
Servis topu arabaya atacaktır combolar uyumsuzsa sorun yok. Ama diğer tuşlar çalışıyorsa onlar da çalışmalı.o yüzden farklı bir farklı model opelde deneyin corsada mesela ya da farklı bir cihaz takıp denesinler
Belkide comboya hiç takmamışlardır bile nerden biliyorlarki açıklama yapmadılarmı

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri