Opel Corsa Cd Çalar Taktırılması

onikibucuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. 2006 model 1.3 cdti esentia opel corsa'm var. Aracta cc20 modelindeki kaset calar var. Ben cd calar taktiracagim. Bir sitede buldum ancak sizlere sormak istedim. Acaba bu cd calar aracimla uyumlu olur mu ve konsol rengi benimki ile ayni mi? Kendi kaset calarimin resimlerini ekledim linkte de taktirmak istedigim cd calar var. Yardimci olanlara simdiden tesekkur ederim bu arada ankara'da bu degisimi nerede ve kaca yaptirabilirim bunu da merak ediyorum.Bu arada belirtmeyi unuttum direksiyonda kumanda özelliği yoktur.

Link : http://www.sahibinden.com/ilan/alis...el-combo-corsa-astra-mp3-calar-76622024/detay

Ekli dosyalar

• IMG_0848.webp
    IMG_0848.webp
    23 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_0850.webp
    IMG_0850.webp
    24.3 KB · Görüntüleme: 52
İlandada belirtilmiş ancak bende yine belirteyim kullanabilirsiniz ancak bilgi ekranında teyp bilgilerini görebilmeniz için tech2 ile tanıtma işleminin yapılması gerekiyor ve teybin kodunun olmasına cok dikkat edin ve mümkünse elden teslim alın bunun dısında sorunsuz kullanabilirsiniz tanıtma işlemi icinde serviste ortalama 35-50 tl civarı bir fiyat isteniyor bilginize

İlginiz icin tesekkur ederim. Bu islemleri servis disinda bir yerde yaptirabir miygim? Bu isle ugrasan ustalar var midir?

Tabiki tech2 yazılımının olduğu özel servislerde de yaptirabilirsiniz ama tanıdık bir yer olmadıgı sürece maliyetinin cok fazla degisecegini sanmam ama bilgi ekranı olmadan kullanırım derseniz bu işlemi yapmanıza gerek yok diye biliyorum tabi yinede daha iyi bilen biri burada cevaplarsa cok iyi olur

2005 modellerden sonra teypler şifre ile değil can-bus sistemi ile çalışıyor yani ekranla teyp birbirine bağlanıyor.. Eğer bu sökülen teyp ekrandan boşandırma işlemi yapılmadan araçtan sökülmüş ise sizin aracınızda çalışmaz bunu yaptırmakta bir teyp kadar daha para gerektirir... Ancak boşandırma işlemi yapılarak sökülmüş ise sizin aracınızdaki ekrana tanıtılabilir başka türlü çalışması mümkün değildir..

Kısaca teyp boşandırılmışsa kolayca montajlanıp tech2 cihazıyla tanıtılarak kullanılabilir herhangi bir soket kablo işi gerektirmez direksyon kumandaları da çalışır... Konsol rengi olarak uyar ama nedense corsalarda hafif bir ton farkı oluyor sizi rahatsız edecekse teybin gümüş rengini alıp çıkma corsa parçalarıyla havalandırma ve havalandırma panel çerçevelerini gümüşe çevirebilirsiniz çok masraflı bir iş değil ki çok daha şık oluyor

scaled.php

scaled.php

Son düzenleme:
Geri