Opel Corsa Comfort 1.7 DI Hakkında Yardım

KırcaLLı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda sitede satışta bulunan Opel Corsa Comfort 1.7 DI (I kımızı) aracı almak istiyorum ancak tam olarak araç bilgim iyi değil bu konu hakkında sizden gelecek araç ile ilgili yorumlarınıza bakarak kararımı vereceğim şimdiden teşekkürler:)

http://perfektawto.cars.bg/u649767

Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda sitede satışta bulunan Opel Corsa Comfort 1.7 DI (I kımızı) aracı almak istiyorum ancak tam olarak araç bilgim iyi değil bu konu hakkında sizden gelecek araç ile ilgili yorumlarınıza bakarak kararımı vereceğim şimdiden teşekkürler:)

http://perfektawto.cars.bg/u649767

1.7 Dİ Degilde. 1.7 DTİ Alın. Dİ'ler sanırım turbosuz. daha çok yakıt tüketimine sebep olabilir.
3kapılısı alırsanız hepsi vandan dönme ama 5kapıda bi sıkıntı yok.
Direksiyon kutusu arızası kronik arızasıdır çogu corsa c nin hala sorunu çözülememiştir. Bide isuzu motora sahip biraz gürültülü çalışır.
Yakıtı az performansi güzel. :)

DI olayının araştırmasını yapim dedimde pek fazla bişey bulamadın ancak öğrendiğim DI da da turbo varmış ancak intercooler (ara soğutma) denen olay yokmuş. Evet arac 5 kapı ne gibi sorun cıkartıyor ve maliyet fazla çıkartırmı bu vites kutusu arızası.
Dostum sence yukarıdaki araç alınabilecek bir araçmıdır?

DI olayının araştırmasını yapim dedimde pek fazla bişey bulamadın ancak öğrendiğim DI da da turbo varmış ancak intercooler (ara soğutma) denen olay yokmuş. Evet arac 5 kapı ne gibi sorun cıkartıyor ve maliyet fazla çıkartırmı bu vites kutusu arızası.
Dostum sence yukarıdaki araç alınabilecek bir araçmıdır?
Dİ'Ler Türkiyede olmayabilir hiç görmedim.
DTİ'lerle blog aynı turbo sistemi farklı sanırım. Klima radyötörünü göremedim sanki.
Şuan aldığınızda bi direksiyon kutusu arıza çıkarırsa en kötü ihtimal çıkma bi kutu alsanız 600lira civarında, sıfırını alsanız 3000tl civarında. Çoğu usta daha bu kutu sorununu çözemedi hepsinin farklı bişey dediğini kendim gördüm. Şahsen sanayiye girsen çıkılmıcak bi durum alabilir. Şanzuman hakkında manuellerde bi sıkıntı yok easytronicler sıkıntılıymış opellerde.
Ama şöyle söyleyim ben kendim 1.7DTİ kullanıcısıyım açıkcası çok gayettede memnunum. Yakıt olarakda çok tasarrafulu bir araba

Teşekkürler dostum . Bir adım uzaklaştırdın beni :D

Bakalım başka ne gibi yorumlar alıcaz.

Arkadaşlar farklı bilgilere sahip olan paylaşırsa sevinirim.
Teşekkürler.

Arkadaşlar konu hakkında başka bilgisi olan yokmu forum da ya:(

Son düzenleme:
Geri