Opel corsa vs opel meriva

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan celo975
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HANGİSİNİ ALIRSINIZ ????????????

• Kullanılan toplam oy
    29

celo975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu nasil kapatilyor

Konu nasil kapatiliyorrrr

Son düzenleme:
Ankara'da hazır 1.6 easytronik sıralı sistem LPG'li meriva satıyoruz?
sahibinden.com'da Ankara'da tek lpg li otomatik

4 kişilik bi aile kullanacaksa corsa ama ben olsam 1.6 easytronic merivayı alırdım daha kullanışlı daha fonksiyonel hem easytronic olacağından hemen hemen 1.4 otomatik (tam otomatik) corsayla aynı yakacaktır

Arabayı nasıl kullanacaığın önemli aslında. Ben şuan corsa c kullanıyorum ve şuan için çok memnunum ama arabamı değiştirecek olsam aklımdaki tek araba meriva. Corsa iki kişi için çok güzel ve kullanışlı bir araba, bir çok avantajları var. Bir kere diğerlerine göre yakıt çok ekonomik, pek park sıkıntısı çekmiyorsun, eh araba da güzel ama aile arabası diyorsan meriva corsa iki kişilik aileler için.

Ahmet Altınçubuk

arabayı nasıl kullanacaığın önemli aslında. Ben şuan corsa c kullanıyorum ve şuan için çok memnunum ama arabamı değiştirecek olsam aklımdaki tek araba meriva. Corsa iki kişi için çok güzel ve kullanışlı bir araba, bir çok avantajları var. Bir kere diğerlerine göre yakıt çok ekonomik, pek park sıkıntısı çekmiyorsun, eh araba da güzel ama aile arabası diyorsan meriva corsa iki kişilik aileler için.

Ahmet altınçubuk

+1500

ailedekı kısı sayısına bağlı bir olay ben olsam meriva alırdım.
ama corsada istanbul ankara gibi şehirlerde park sıkıntısı yasatmayacak bir araba.

arkadaşlar bizim aile icin ford s-max imiz war keyif için bir araba daha almak istiyorum buyuz dende karar veremedim performans ve görünüş bakımından hangisini dersiniz???

!!!SAYGILARIMLA!!!

Bizim aile için s max 2.0 tdci war zevk için ikinci araba olarak düşünüyoruz performans ve tip bakimindan hangisini seçerdiniz

!!!saygilarimla!!!

performans istiyorsan corsa gsi :)

Geri