opel gst 2.2 tdi bilenler lütfen yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ufukshn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ufukshn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar arkadaşlar bir halt yiyorum ama hayırlısı opel vecta gts 2.2 tdi model nadir bulunan bir araç pazarlığım var çok makul fiyata alıyorum 18bin tl arac 2003 model siyah bindim çok güçlü çok rahat bir araba çok hoşuma gitti fakat. arac önden kazalı çamurluklar değişmiş iki airbag hala patlak durumda bunlarıda göz önünde bulundurarak bana yardımcı olun lütfen
araç yapıldıktan sonra komple boyanmış şuan hiç bir sıkıntısı yok airbag dışında alsam sonra satabilirmiyim? yada alayımmı? kime sorduysam hep kötülediler ama araç da çok hoşuma gitti hala kararsızm...

Aslında araç güzel.Fakat motorunun 2.2 olması sebebiyle pek anlayan usta yok.Motor hacmi sebebiyle vergiside yüksek.Satışa çıkarsanız kolay kolay elinizden çıkaramazsınız.Diğer yönleri ile diğer vectralardan farkı yok.Bence durumunuz müsaitse 1-2 lira daha verip daha sağlam bir araç alın.Çünkü bu araçlar fiyatları düşük seyreden araçlar.Biraz daha üstüne katarak temiz bir araç almanızı tavsiye ederim.Çünkü büyük ihtimal aracın kaza yada pert kaydıda vardır mutlaka.

18 bin liraysa kesin pert kayıtlıdır abi. Ve pert kayıtlı arabayı elden çıkarmak gerçekten zordur. Motor konusundada sana katılıyorum ,2.2 lerin ustası nadir. Ama bana kardeş olsun satmam ömürlük binerim diyorsanız arabada güzelse alın binin. Vergisini felanda göz önünde bulundurun tabi. Çünkü bu araçlarda son pişmanlık fayda etmez... :)

Geri