Opel Insignia Cosma 2.0 CDTI Navigasyon Hk.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan PATRON
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PATRON

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.seatclubworld.com
Merhaba arkadaşlar,

Yeni araç aldık navigasyon opsiyonel olarak sipariş verdik sormak istediklerim;

Bu araçta 6'lı mı yoksa tekli CD sürücüsümü var? DVD oynatabiliyormu? Ayrıca TR haritasını nereden kaça yükletebiliriz. Yoksa TR haritası orjinalinde yüklümü geliyor 81 ilin haritası mevcutmudur?

Üyeler bölümüne birazdan tanıtım konusu açacağım :)

aldığınız yer bu bilgileri vermedi mi size? nasıl bir servistir ya bu opel servisleri...
dvd800 navide cd changer var TR haritası da yüklüdür heralde... o kadarını da yapmazlar yani...

Ben malesef yetişemedim servise bugün arabayı alırken. Babam kendisi görüştü bana soruyor :) Özelliklerinden baktım cosmo modellerinde standart teyplerinde 6'lı CD Changer mevcut ama NP paketinde tekli olarak gösteriyor?

Altınada not düşmüş, harita yüklü değildir diye bende kuşkulandım. 81 il mi mevcut acaba?

navi veriyorlar harita yüksüz, bu nasıl bir satış politikasıdır ya, valla ha insan sinir oluyor bu servislere, bu arada kazasız belasız diyeyim güle güle kullanın,

navi olunca cd changer iptal oluyor ise onu bilemiyorum, belki de öyledir, siz en iyisi yarın bir bayiye uğrayın detaylı bilgi edinin, bu arada renk nedir? döşemeler açık renk deri mi seçtiniz? öyleyse tam istediğim gibi demem lazım...

tekrar hayırlısı olsun... güle güle kullanın...

siyah renk içi bej deri-kumaş karışık :)

Teşekkür ederim ayrıca ;)

hayırlı olsun

Tam emin olmamakla birlikte navi için DVD player gerekiyor, DVD olunca da 6 changer olmuyor.

Navi'de Türkiye haritası güncel olmadığı için şu ana kadarki Insignia larda bu maalesef TR haritası yoktu. Ancak yeni harita serivse gelmiş, gidip yükletebiliyorunuz.

CDC400 - 6'lı cd changer
DVD800 - tek okuyucuya sahip ama dvd'ye çektiğiniz şarkıları da çalıyor, yani neredeyse 7 cd'ye eşdeğer + USB varken DVD'ye de gerek yok :D

navigasyon haritası yeni güncellenmiş, ama o da yeterli değilmiş, güncelleme yaptıranlar bahsetmişti.

dn: eski haritalarda da TR haritası vardı, ama detaylı değildi. İstanbul'da sadece tem, çevreyolu ve bazı caddeler gözüküyordu. küçük şehirler ya detaysızdı yada hiç yoktu.
yeni güncelleme de Kütahya hala yokmuş. İstanbul ne durumda bilmiyorum.

Son düzenleme:
hemşerim hayırlı olsun...

Geri