Opel Insignia Fastback

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Vladimir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opel yeni karoseri Fastback i Londra Otomobil Fuarında tanıtıcak. Aracın teknolojileri kısaca şöyle sıralanıyor ; XWD , Adaptif kararlılık teknolojisi , Flex Ride , mekatronik şasi kontrol sistemi...
İlk olarak 7 motor seçeneği gündemde olucak bunlardan en etkileyicileri 260hplik bir V6 ve 2.7cdti motor
Coupe karoser ve liftback dizayn oldukça etkileyici görünüyor değil mi
9080625.008.Mini1L.jpg

9080625.008.Mini2L.jpg

9080625.008.Mini3L.jpg

9080625.008.Mini4L.jpg

9080625.008.Mini5L.jpg

arkası yeni lagunayı andırıyor.ama ben insignianın arkasına bi türlü alışamadım ya.diğer her türlü süper
renault_laguna_2008_traseira.jpg

İlk intiba, harika değil. Gözlerimizin alışması zaman alacak. Göze hoş gelmeyen yerler var. Sanki bir yerlerden kopya çekilmiş imajı var.

arabanın resimlerini gördükçe soğuyorum.

birşeye benzemiyo gibi

gerçeğini görseydik artık

Arkası C200 Kompressor Sport'u andırıyor ki nefret ederim, belki ondan gözü tırmalıyordur...

Arkası C200 Kompressor Sport'u andırıyor ki nefret ederim, belki ondan gözü tırmalıyordur...

Bende fotolara bakarken bunu düşünmüştüm:good:

insignia özellikle önden güzel görünmüyor güzelim vectranın isminide değiştirdiler bari buna layık bi araba olsa içi güzel ama dışını sevmedim ben arka taraf biraz iyi ama önden ve yandan fiyasko bence...

İlk intiba, harika değil. Gözlerimizin alışması zaman alacak. Göze hoş gelmeyen yerler var. Sanki bir yerlerden kopya çekilmiş imajı var.

:good::good::good::good:

Geri