Opel Severler Merhaba herkese

_iskenderun_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar.Adım mehmet soyadım karaman.İskenderunda ikamet ediyorum.Memurum.Aracım Opel Astra G /Cd 1.6 16v.Aracımı çok eviyorum Allah hepimize kazasız belasız bol keyifli sürüşler nasip etsin diyorum ve hataydan hepinize selam getirmişem.aracımla ilgili bilgi ve fikir paylaşmak amacıyla siteye üye oldum umarım paylaşımcı ve faydalı bir forum ortamı olur.

hoşgeldiniz şu suriyelileri sokmayın artık şehrinize sonra mersine dadanıyorlar yollarda artislik yapıyorlar :)

Hoşgeldiniz....ve forum sayesinde araçınızla ilgili bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenebilirsiniz...

Ama merak ettiğim bir konu var aracınızın en çok neyini seviyorsunuz ???
:):)

hoşgeldiniz şu suriyelileri sokmayın artık şehrinize sonra mersine dadanıyorlar yollarda artislik yapıyorlar :)

Valla haklısın burası zaten suriye şehri gibi oldu şimdiden.Sağda solda dolanıp duruyorlar zenginleri ise altlarında hep yüksek hacimli arabalarla geziyorlar adamlar alışmışlar bedava yakıta:)

Hoşgeldiniz..Keyifli forumlar..Astra G CD candır :)

H.Bulduk hocam cd çok güzel gerçekten.Geçenlerde bunun bakımı ile uğraşacağıma 2013 model bir araba alayım dedim hyundai toyota ve renaultu gezdim test ettim yok abi benim 2000 model Cd nin tadını vermedi hiçbiri vazgeçtim:D

Hocam suriye demişken Yaramıza bastın İnsan acıyor hallerine ama buraya yerleşenler var ev mülk arsa alanlar var.onuru gururu olan adam toprağı için vatanı için mücadele eder biz çanakkaleden kaçsaydık bugünleri görebilir miydik acaba?Öleceksen toprağında öl be adam !Bunun adı onursuzluktur.Dil bilmez iş bilmez ne zamana kadar yaşayacaksın başka yerlerde?