Opel vectr b kasa yardım!!

posedion06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize iyi günler ,

aracım sıfırdan beri bende çok şükür büyük bir kaza bela olmadığı için şimdiye dek hiç boyası bulunmamakta fakat yaşından dolayı artık ön ve arka tamponda ufak tefek çizikler boya atmaları bulunmakta orjinallik bozulmasın diye boyatmamaktaydım ama artık görüntüsüde çok iyi gözükmüyor sizinde görüşleriniizi almak istedim araç rengi beyaz

birde aracıma park sensörü taktırmak istiyorum cenmax diye bir marka tavsiye ettiler ekranlı 100 tl kurulum dahil takıyorlarmış fakat sensörleri aracın rengine boyatmak istiyorum bunu sensörleri taktırmadan öncemi yapmalıyım

tesekkürler şimdiden:)

tamponları boyatsan da sorun olmaz bence, plastik parça neticede. sensör mevzunu bilemeyeceğim.

bencede tampon sorun olmaz.sensörü boyatmadan takdırırsan daha iyi olur.

Tesekkürler arkadaşlar görüşleriniz için:)boyatıyorum tamponları

eger boya atmaları cok degilse bence komple degilde sadece hasarlı bölgeye lokal boya yaptırmanızda fayda war bi ara auto king yapıyodu ayrıca cizik giderici kalemlerde war yanılmıyosam cizik olan yere sürdügünüz zmn galıba boyayı eriterek yama yapıyo nasıldır kullanıslımıdır nasıl bi randıman alınır ne desem yalan olur park sensörune gelınce bence taktırmadan önce boyatırsanız sızın ıcın daha iyi olur enazından taktırdıktan sonra hiç ugrasmazsınz

Rahatlıkla boyatmalısın, üzerinde çok duracak olursan faturanı sakla.
Şahsen ben çiziklerden dolayı tanpon değil kapıları bile oto kingte boyattım.:(

Geri