Opel Vectra 1.9 CDTİ Comfort lütfen yardım

sonofisiris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir tane opel vectra buldum sonunda vectra 1.9 cdti comfort 150 BG 110 KW araç 75.000 km de 2005 model 30 milyar istiolar sağ camurlukta lokal bir boya var. cizikten dolayı boyatılmış. 4 lastik yeni değişmiş. araç hatasız deniyor. ve orjinal deniyor.

şimdi bu araç bu fiyata değermi. yahut bu aracı alırken servisten ve sanayi ustalarından ziyade benim dikkat etmem gereken hususlar nelerdir. bu aracı kullanan varsa yakıtı hakkında bilgi verebilirmi? opelcilerinde araç ve fiyatı hakkında yorumlarını istiyorum. şimdiden hepinize teşekkürler.

fiyat oldukca uygun geldi ancak fiyat böyle olunca insanın aklına gelmeyen kalmıyor.. pahalı oluncada pahalı die burun kıvırıyoruz ya..

Ben o fiyata bulsam gözümü kapatıp alırdım :)
Dediğiniz gibi fiyat biraz "fazla" uygun gibi iyice baktırın bi sorun yoksa sizinde kafanıza yatıyosa çok iyi araç+fiyat

Fiyat bencede fazla uygun . Normalde 35 ile 40 arasında olmalı gibime geliyor. Araca çok iyi baktırmak lazım.

en ince detayına kadar güvendiğin bir yere kontrol ettir.sonradan sorun yaşamazsın mutlaka orjinal parçalar kaldığına emin ol.fiyat iyi gibi geldi banada sonuçta 1.9 dizel 2005 model vectra alıyorsun

Geri